مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

اردوهای جهادی بهترین برنامه برای خودسازی است

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: اردوهای جهادی جزو بهترین برنامه هایی است که می تواند در خودسازی و دیگر سازی در تمدن سازی گام دوم انقلاب به ما کمک کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / ابوذر صلاحی در بازدید از گروه‌های جهادی دانشگاههای قاین در جمع دانشجویان جهادگر با بیان اینکه اردوهای جهادی جزو بهترین فعالیت های دانشجویان است، گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری در 22 بهمن سال قبل ابلاغ کردند و مسیر حرکت ما در 40 سال آینده انقلاب خواهد بود، حضور جوانان انقلابی در صحنه های مجاهدانه از جمله اردوهای جهادی مورد تاکید ایشان است.

وی گفت: اردوهای جهادی جزو بهترین برنامه هایی است که می تواند در خودسازی و دیگر سازی در تمدن سازی گام دوم انقلاب به ما کمک کند.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی افزود: اردوهای جهادی از جمله برنامه هایی است که رهبر معظم انقلاب این حرکت را تایید و بر ادامه آن تاکید کردند و از جوانانی که وقت می گذارند در این برنامه ها تشکر کرده اند.

---صلاحی با بیان اینکه کمک به محرومان در مراتب دینی ما در بالاترین جایگاه قرار دارد، افزود: خداوند بیش از هر چیز دیگری برای خدمت به خلق پاداش قرار داده است.

وی با بیان اینکه بزرگترین "مرگ بر آمریکا"خدمت به مردم است، گفت: مردم باید مزه خدمت صادقانه را بچشند که در این زمینه دانشجویان جهادگر به خوبی کار کردند و می کنند.

وی با اشاره به اینکه اردوی جهادی فرصتی مناسب برای خودسازی است، افزود: در برخی موارد اهداف غیر واقعی که انسان را از مسیر عبودیت دور می کند اینجا معنی پیدا می کند و انسان می تواند خود را پیدا کند.

---سید محمود شفیعی، مسئول بسیج دانشجویی قاین هم در این بازدید با بیان اینکه امسال تعداد 80 دانشجو از دانشگاههای قاین در قالب 8 گروه جهادی در اردوهای جهادی حضور دارند، گفت: این گروه های جهادی قرار است به مدت 10 روز در روستای هدف خود به انجام کارهای فرهنگی، عمرانی، بهداشتی و آموزشی بپردازند.

وی افزود: گروههای جهادی قاین در سه محور پزشکی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی فعالیت خواهند داشت که گروه فردا 31 خرداد و گروه های بعدی در روزهای 5 و 7 و 10 تیرماه امسال اعزام شدند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار