برگزاری مراسم ازدواج ۱۲۲ زوج دانشجو در دانشگاه کردستان

مراسم ازدواج ۱۲۲ زوج دانشجو در دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حجت السلام محرم بیابانی  در جلسه برنامه ریزی برای ازدواج دانشجویی که در دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار داشت: امر ازدواج یک کار دینی و اعتقادی و یک کار عقلانی است و خوشبختانه جشن ازدواج دانشجویی در کل کشور یک سنت حسنه بوده و هر سال در دانشگاه های مختلف برگزار خواهد شد.

 

 
حجت الاسلام بیابانی افزود: خوشبختانه آمار طلاق در ازدواج های دانشجویی در حدود ۲.۵ درصد بوده و نسبت به سایر ازدواج ها عدد بسیار پایینی است و امیدواریم که این عدد کمتر نیز شود.
 
 
وی با اشاره به کارهای انجام شده برای ازدواج دانشجویی در دانشگاه کردستان، گفت: ثبت نام و تحویل مدارک شروع شده و کارگاه های آموزشی پیش از ازدواج نیز برگزار شده و زوجین مکلف به شرکت در این دوره ها بوده اند.
 
 
به گفته مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان، بیش از ۲۰ کارگاه و دوره برای زوجین دانشجو پیش از ازدواج برگزار شده و خوشبختانه ۹۹ درصد از زوجین این دوره ها را سپری کرده اند. البته این دوره ها با کمک مرکز مشاوره دانشگاه و با استفاده از ظرفیت دانشگاه برگزار شدند. 
 
 
حجت الاسلام بیابانی با اشاره به آمار شرکت کنندگان در این جشن ازدواج تصریح کرد: تعداد زوجین شرکت کننده در جشن ازدواج دانشجویی،  ۱۲۲ زوج دانشجو بوده  که از سوی دانشگاه کردستان به آنها هدایای مختلفی تقدیم خواهد شد
 
 
وی گفت: این مراسم در روز یکشنبه بیست و سوم تیرماه در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد و ۱۳ زوج از این عروس و دامادها، هردو از دانشجویان دانشگاه کردستان هستند.
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار