جشن فارغ التحصیلی دانشجویان زبان و ادبیات انگلیسی و دانشکده فنی و مهندسی + گزارش تصویری

گزارش تصویری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده فنی و مهندسی و دانشجویان زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه کردستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حسن سرباز  در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان رشته زبان و ادبیات انگلیسی که در تالار مولوی برگزار شد، اظهار داشت: امروز پس از ۴ سال دانشجویان رشته زبان و ادبیات انگلیسی نتیجه تلاش و زحمات خود را خواهند دید.

 
دکتر سرباز افزود: دانشجویان زبان و ادبیات انگلیسی یک زبان متفاوت را آموخته اند و نیز با فرهنگ و تاریخ یک ملت آشنا شده اند و این بسیار ارزشمند است.
 
 
سرپرست معاونت آموزشی دانشکده زبان و ادبیات دانشگاه کردستان تصریح کرد: زبان انگلیسی زبان تکنولوژی و زبان رسمی جهان بوده و آموختن این زبان برای همگی کسانی که در ارتباط با علوم و دانش روز دنیا هستند ضروری و لازم است.
 
 
وی افزود: ادیب و هنرمند از راه گفتن کلمات هنر خود را عرضه می کند و دانشجویان زبان و ادبیات انگلیسی هم یک زبان آموخته اند و هم با عشق و سوز درونی ادیبان این زبان آشنا شده اند و این بسیار ارزشمند است.
 
 
دکتر سرباز بیان داشت: خوشبختانه شما در کنار زبان انگلیسی زبان فارسی و کردی را نیز یاد گرفته اید و با آن زندگی کرده اید و این یک امتیاز بزرگ است و همزمان با سه ادبیات مختلف سر و کار دارید.
 
 
سرپرست معاونت آموزشی دانشکده زبان و ادبیات گفت: مراسمی که امروز برگزار میشود جشن فارغ التحصیلی است و نباید به معنای تمام شدن تحصیلات شما باشد بلکه  برای رسیدن به اهداف بالاتر و مهمتر باید تلاش کنید و مقاطع ارشد و دکتری را نیز طی کنید.
 
 
گفتنی است، دکتر سرباز که به دلیل همزمانی مصاحبه دکتری دانشجویان ادبیات و زبان انگلیسی به نمایندگی اساتید این رشته در مراسم حضور داشت.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار