برگزاری استارتاپ ویکند بستری برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری جوانان است

رییس پارک علم و فناوری کردستان برگزاری استارتاپ ویکند را بستری برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری جوانان دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /رییس پارک علم و فناوری کردستان ضمن پرداختن به مزایای برگزاری استارتاپ ویکند و درگیر کردن جوانان با این مسئلە, گفت: برگزاری استارتاپ ویکند بستر مناسبی برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری های جوانان است.

 

خالد سعیدی در آیین افتتاحیه رویداد نوآورانه اشتغالزایی حوزه آب, با اشاره به اهمیت اقتصاد در دنیای امروز, اظهار کرد: جوامع پیشرفته به اهمیت نیروی انسانی خلاق و نوآور پی برده و همواره بر آن سرمایه گذاری میکنند که منجر به شکوفایی اقتصاد این کشورها شده است.
 
 
وی افزود: متاسفانه برخی جوامع به اهمیت این مهم واقف نبوده و با اقتصادی بر پایه خلاقیت و نوآوری فاصله زیادی دارند درحالیکه امروزه نباید اهمیت نیروی انسانی را نادیده انگاشت و باید محیطی برای پرورش و شکوفایی نیروی انسانی خلاق ایجاد کرد.
 
 
رییس پارک علم و فناوری کردستان با اشاره به اهمیت برگزاری استارتاپ ویکند  در تربیت و شناسایی نیروی انسانی خلاق, آن را بستری برای شکوفایی خلاقیت و نوآوری وجودی شرکت کنندگان دانست.

 

وی همچنین ضمن تاکید بر برگزاری هرچه بهتر با نمایاندن توانمندی بیشتر استارتاپ ها تاکید کرد و وعده داد: صندوق پژوهش و فناوری برای هریک از پروژه های جوانان شرکت کننده در استارتاپ تا یک میلیارد تومان سرمایه گذاری خواهد کرد.
 
 
لازم به ذکر است استارتاپ ویکند(رویداد نوآورانه اشتغالزایی) آب (ئاو) از روز گذشته با حضور ۱۲ تیم در دانشگاه کردستان آغاز و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار