علیپور: همه جوانان می‌توانند برای تحقق «دولت جوان حزب‌اللهی» ایده بدهند

دبیر اولین گردهمایی «اندیشه‌ورزان دولت جوان حزب‌اللهی» گفت: ما از هر جوان و هر کسی برای حل مسائل مردم در مرحله سوم فرآیند انقلاب دغدغه‌ای دارد دعوت کردیم تا ایده بدهد و در همایش ما شرکت کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمحمدحسین علیپور دبیر اولین گردهمایی «اندیشه‌ورزان دولت جوان حزب‌اللهی» درباره برگزاری این گردهمایی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند دانشجو موذن جامعه است و به واسطه ویژگی های قصر جوان دانشجو این ما از زن بودن برای آن محقق شده طبیعتاً باید به مسائلدردهای مردم بپردازد.

وی ادامه داد: موضوع دولت جوان حزب اللهی که مقام معظم رهبری به آن اشاره کردند در حقیقت مرحله سوم فرایند تحقق تمدن اسلامی است نه به معنای دولت به عنوان یکی از قوای سه گانه، و این یکی از اشتباهات این بود که از بیانات مقام معظم رهبری برداشت شد.

علیپور یادآور شد: قشر جوان دانشجو به عنوان موذن جامعه اولا من باب فهم علمی و بصیرت و روشن‌بینی که برخاسته از آن محیط علمی و روحیه جمهوریت جوانی است و به واسطه حضور در میان مردم و اینکه مسائل مردم را نه از پس شیشه اتومبیل خود بلکه دقیقا از کف میدان زندگی مردم حس می کند می تواند به این مسائل بپردازد اما تاکنون هیچ هم فکری جمعی و اندیشه ورزی گسترده و تشکیلاتی در این زمینه صورت نگرفته است.

 دبیر اولین گردهمایی «اندیشه‌ورزان دولت جوان حزب‌اللهی» خاطر نشان کرد: در این همایش قصد داریم برای تعریف نقشه راه حضور جوانان در این حرکت گسترده برای تحقق دولت جوان حزب اللهی به معنای فرایند گام سوم انقلاب یک حرکت ملی صورت بگیرد و این نقشه را نه توسط یک مجموعه مرکزی بلکه توسط خود جوانان ترسیم شود برای همین شرط حضور در این همایش ثبت نام از طریق ارسال ایده است.

وی تاکید کرد: این حرکت کاملا فارغ از جهت‌گیری‌های سیاسی یا حزبی جریاناتی است که برداشت اولیه از آنها صورت می گیرد و کاملاً فراخوان برای همه جوانان است نه فقط جوانانی که در بسیج دانشجویی حضور دارند.

 دبیر اولین گردهمایی «اندیشه‌ورزان دولت جوان حزب‌اللهی»یادآور شد: ما از هر جوان و هر کسی برای حل مسائل مردم در گام سوم فرایند انقلاب دغدغه‌ای دارد و نقشی برای مردم می بینند دعوت کردیم تا در این همایش شرکت کند و نظر بدهد و نظر وی در کارگروه‌های تخصصی در تعریف نقشه راه تحقق دولت جوانه حزب اللهی  موثر واقع شود.

علیپور با بیان اینکه این گردهمایی ۱۵ شهریور برگزار خواهد شد گفت: حاضران در این همایش از بین برگزیدگان صاحبان ایده ارسال شده است.

 دبیر اولین گردهمایی «اندیشه‌ورزان دولت جوان حزب‌اللهی» ادامه داد: از صاحبان ۱۰ ایده برتر تقدیرخواهد شد و ایده های برگزیده ارائه شده نیز در کارگروه های تحقق دولت جوانه حزب اللهی استفاده خواهد شد.

لازم به ذکر است علاقمندان می‌توانند اطلاعات مربوط به  اولین گردهمایی «اندیشه‌ورزان دولت جوان حزب‌اللهی» را اینجا بخوانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار