دکتر محمدحسین یوسف پور در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تبریک گفت.

دکتر محمدحسین یوسف پور در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تبریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج دانشجویی، دکتر محمدحسین یوسف پور در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است: 
 
بسم الله الرّحمن‌الرّحیم 
جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ محمد عبادی زاده 
 نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس 
 
سلام علیکم
انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه شهر بندرعباس از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) که بیانگر تعهد، علم ، تقوا و روحیه مردمی و خدمتگزاری حضرتعالی در صحنه های مختلف خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، صمیمانه تبریک عرض کرده و رجاء واثق داریم که با حضور حضرتعالی در این جایگاه شاهد ارتقای منزلت آرمان های انقلاب اسلامی در استان هرمزگان و منشا تحول و پویایی در تحقق منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اسلامی باشیم.
 
بسیجیان دانشگاه های جزیره کیش ضمن تبریک این انتصاب به جا و شایسته حمایت قاطع و همه جانبه خود را از جنابعالی اعلام می دارند.
 
ان شاالله در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و زعامت و رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظلله العالی) موفق و موید بوده و توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان خواهانیم.
 
محمدحسین یوسف پور
١٣٩٨/٤/٢٦

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار