استادبرجسته کشوری؛

معرفت از مهمترین عوامل دستیابی به تمدن اسلامی است

حجت الاسلام میردامادی لازمه متصل شدن به تمدن اسلامی و از زمره یاوران امام زمان بودن را داشتن معرفت دانست و گفت: راه سعادت ما راه ولایت است غیراز آن راهی دیگر نیست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /افتتاحیه یازدهمین دوره خط امام (ره)استان ایلام در شهر مقدس قم و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین میردامادی از استاتید برجسته قم برگزار شد.

حجت الاسلام میردامادی با اشاره به حفظ انقلاب اسلامی برای دستیابی به جامعه مهدوی اظهر داشت: در جامعه اسلامی مسئولان نظام باید برای ایجاد و مقدمه سازی ظهور تلاش کنند و اگر غافل شوند خیانت کرده اند.

وی لازمه متصل شدن به تمدن اسلامی و از زمره یاوران امام زمان بودن را داشتن معرفت دانست و گفت:راه سعادت ما راه ولایت است غیراز این راه ،راهی دیگر نیست؛جریان ولایت مثل سفینه نوح است هر کسی بر این کشتی سوار بشود نجات پیدا می کند؛ تنها راه نجات راه ولایت است.

حجت الاسلام میردامادی با بیان اینکه جامعه مقدمه ساز باید همه قوایش در راستای معرفت شناسی باشد تصریح کرد: کسانی که مقدمه ساز حکومت امام زمان هستندقلب هایشان مملو از ایمان است اینها کسانی هستند که مشکلات و سختی هاوآنهارا نمی لرزاند مانند کوه محکم هستند، ترس یا خوفی از دشمنان ندارند وعلی الله یتوکلونند، و با برائت از دشمنان حتی لبخندی به دشمن نمی زنند.
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار