فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از دوره خط امام استان آذربایجان شرقی:

مقام آمریکایی مدعی بود در صورت فتح ایران، یک داعشی را حاکم خواهند کرد؛ این آرزو را به گور خواهند برد

سردار خرم در جمع دانشجویان بسیجی آذربایجان شرقی گفت: یکی از مسئولین آمریکا درباره ایران ادعا می کرد اگر ما ایران را فتح کنیم اینبار فکر نکنند که یک پهلوی را به آنها هدیه خواهیم کرد، اینطور نیست ، ما یک داعشی را بر آنها حاکم می کنیم که ایرانیان را به ذلیل ترین افراد تبدیل کنند و در تاریخ ثبت شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سردار عابدین خرم ، فرمانده سپاه عاشورا در جمع دانشجویان بسیج  دانشگاه های آذربایجان شرقی در دوره خط امام در شهر قم،  ضمن اشاره به اهمیت برگزاری این دوره بیان کرد: هدف از تربیت انسان ها در مرتبه اول بخاطر معرفت دینی است و در مرتبه دوم بخاطر بصیرت انقلابی است که بدون تمسّک به ولایت ، این حرف معنی ندارد. وی خاطر نشان کرد: ما باید دو بالی که انقلاب را  با آنان پیش بردیم درک و فهم کنیم، یکی معرفت دینی و دیگری بصیرت اخلاقی.

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه همچنین روایتی را از امام رضا(ع) نقل و برای هرکار سه شرط را ذکر کرد، آن سه شرط عبارت بودند از توفیق الهی، موعظه درونی و نصیحت بیرونی که با راهنمایی استاد صورت می پذیرد .

 وی در ادامه سخنان خود اذعان داشت: یکی از مسئولین آمریکا درباره ایران ادعا می کرد اگر ما ایران را فتح کنیم اینبار فکر نکنند که یک پهلوی را به آنها هدیه خواهیم کرد، اینطور نیست ، ما یک داعشی را بر آنها حاکم می کنیم که ایرانیان را به ذلیل ترین افراد تبدیل کنند و در تاریخ ثبت شود.

وی افزود: آنها در زمان جنگ جهانی اول یک بار اینکار را انجام داده اند و تقریبا نیمی از جمعیت ایران بوسیله ی بیماری و قحطی کشته شدند اما اینبار این آرزو را به گور خواهند برد انشاءلله

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار