اردوی راهیان نور غرب و شمالغرب ۹۸ بسیج دانشجویی استان البرز

مسئول اردویی ناحیه دانشجویی استان البرز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی:

اردوی راهیان نور غرب و شمالغرب ۹۸ بسیج دانشجویی استان البرز با سفر به مناطق عملیاتی استان های کردستان و آذربایجان غربی برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ مسئول اردویی ناحیه دانشجویی استان البرز در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی:

اردوی راهیان نور غرب و شمالغرب ۹۸ بسیج دانشجویی استان البرز با سفر به مناطق عملیاتی استان های کردستان و آذربایجان غربی برگزار می شود؛ این اردو به منظور تبیین، تعمیق و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ مقاومت، آشنا کردن دانشجویان با سیره عملی شهیدان در سرزمین مجاهدت های خاموش، رفع شبهات و سوالات در حوزه دفاع مقدس، ایجاد زمینه در جهت انتقال آرمان های انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس و همچنین با ایجاد بستری مناسب برای کادرسازی و تربیت نیروی همطراز انقلاب از میان دانشجویان برای آینده انقلاب اسلامی در مردادماه سال جاری به مدت ۴ روز برقرار است.

ورمرزیاری گفت: دانشجویان متقاضی در قالب کاروان های بسیج دانشجویی به مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب اعزام می شوند.
وی افزود: در این راستا تمهیدات لازم برای این حرکت عظیم فرهنگی که ولی امرمسلمین جهان در این زمینه می فرمایند: «راهیان نور یک فنّاوری است؛ این یک فنّاوری است برای استفاده‌ ی از این ثروت عظیم. این معدن طلای عظیمی که در اختیار ما است، این را یا می شود بدون فنّاوری رها کرد، یا می شود مثل خیلی از معادن ما -که متأسّفانه بدون اینکه ارزش افزوده ‌ای برایش به ‌وجود بیاید، همین ‌طوری می دهند به دست این و آن می رود - رد کرد که برود، یا میتوان آن را با فنّاوری، دارای ارزش افزوده کرد؛ این راهیان نور یک فنّاوری است، یک‌چنین حرکت عظیمی است. این را باید خیلی قدر دانست؛ این راهیان نور کار بسیار بزرگ و مهمّی است؛ سعی کنید این کار را درست انجام بدهید.
بحمدالله تا حالا خوب انجام گرفته، امّا این کافی نیست؛ همان‌طور که عرض کردم، ادامه‌ ی راه و استمرار حرکت به‌ تنهایی کافی نیست. استمرار حرکت بایستی با نو به ‌نو شدن پیشرفت های این حرکت باشد؛ بایستی هر بار و هرسال از سال قبل فواید بیشتری عاید بشود»
دیده شده است.
مسئول ارودیی ناحیه دانشجویی عنوان کرد: در این مدت که ۳ دهه از ۸ سال دفاع مقدس، رشادت و جوانمردی فرزندان خمینی کبیر(ره) می گذرد الحمدلله در خصوص مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام های خوبی شده ولی در مورد مناطق عملیاتی غرب و شمالغرب این اعزام ها کافی نبوده و باید تقویت شوند که لازمه این کار عمل به بند بند وظایف خود در سند ملی راهیان نور بتوسط نهاد ها و ارگان های ذیربط می باشد.
ناحیه بسیج دانشجویی اهتمام دارد تا علاوه بر اعزام دانشجویان به مناطق عملیاتی جنوب کشور که در ایام اسفندماه هر ساله همواره موفق صورت می پذیرد در روزهای آتی با اعزام دانشجویان دانشگاههای استان به مناطق عملیاتی کردستان و آذربایجان غربی، این زمینه به رسالت انقلابی خود به عنوان یک تشکیلات انقلابی عمل نماید.
در پایان از عموم دانشجویان استان البرز و دانشجویان سایر استان ها دعوت می شود تا در این اردوها که دارای جنبه های معرفتی، تشکیلاتی، بصیرتی، سیاحتی دارد حضور موثر داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار