جهادگران دانشگاه آزاد کرمانشاه دهه دوم مرداد به اردوی جهادی می‌روند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: دانشجویان جهادگر خواهر و برادر دانشگاه آزاد کرمانشاه دهه دوم مرداد به اردوی جهادی اعزام می‌شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : محمدرضا آقایی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاهگفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه دهه دوم مرداد برگزار می‌شود.


آقایی افزود: این اردوی جهادی در قالب دو گروه خواهران و برادران برگزار می‌شود؛ به این نحو که اردوی خواهران در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر و اردوی برادران در چند روستای سیل زده از توابع شهرستان هرسین و صحنه برگزار خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه با بیان اینکه در این اردو ۲۰ جهادگر خواهر و ۳۰ جهادگر برادر حضور خواهند داشت، اظهار کرد: عرصه فعالیت اردوی جهادی خواهران، آموزشی و فرهنگی خواهد بود و گروه جهادی برادران در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی فعالیت می‌کند.

وی بیان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در تلاش است در اردو‌های جهادی که برگزار می‌کند، از مشارکت افراد بومی استفاده کند و اهالی مناطقی که در آن اردوی جهادی برگزار می‌کند، صرفا پذیرنده خدمات جهادگران نباشند و خود نیز در این جریان مشارکت داشته باشند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار