جلسه شورای مرکزی قرارگاه شهید احمدی روشن استان کرمانشاه برگزار شد

جلسه شورای مرکزی قرارگاه شهید احمدی روشن باموضوع بررسی وپیگیری مشکلات واحد های تعطیل شده استان کرمانشاه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : در این جلسه که با حضور جانشین فرمانده ناحیه دانشجویی، دبیر قرارگاه، مسئولین ناحیه و مسئولین بسیج دانشگاه های استان برگزار شد، اعضا به بیان نظرات خود درباره موضوع جلسه پرداختند.

قاسم  امجدیان  جانشین فرمانده ناحیه دانشجویی کرمانشاه با تاکید بر ادامه ی تدوین بانک مسائل استان توسط مسئولین بسیج دانشگاه های استان ، شناخت مشکلات، گفتمان سازی ،مطالبه گری واقدام میدانی را راهکار  حل مشکلات بخش تولید بیان کرد.

  محمد سرایی، دبیرقرارگاه احمدی روشن ضمن اشاره به مشکل بیکاری در استان ، به توجه هرچه بیشتربسیج دانشجویی به مطالبه گری در این باره پرداخت.

وی همچنین به شناسایی قریب 110 واحدتولیدی تعطیل شده در بخش دامپروری استان که ارتباط مستقیم با وضعیت بیکاری دارد، اشاره کرد و گفت: در سال رونق تولید وظیفه ی ما مطالبه گری برای حل مشکلات تولید است.

 

صالحیان (نماینده واحد های تولیدی تعطیل شده) به بیان مشکلات تولید در چند سال اخیر پرداخت و مهم ترین مشکل بخش تولید را نداشتن نقدینگی برای ادامه تولید  و عدم همکاری بانک ها با واحدهای تولیدی دانست.

 

در پایان سایر اعضا به بیان راهکار برای برون رفت واحدهای تولیدی از مشکلات پرداختند و مقرر گردید؛ قرارگاه به پیگیری ومطالبه گری از مسئولان استانی برای رفع مشکلات تولیدکنندگان بخش دامپروری همت گمارد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار