دانشجویان کردستانی عازم اولین دوره تشکیلاتی تربیتی خط امام ره شدند+عکس

بیش از 40 نفر از دانشجویان کردستانی صبح امروز عازم اولین دوره تشکیلاتی تربیتی خط امام ره در شهرستان قم شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: این دوره آموزشی با محوریت کلاس‌های آموزشی؛ معرفتی و بصیرتی در شهرستان قم برگزار خواهد شد.

 

توحید رستمی افزود: هدف اصلی دوره تشکیلاتی تربیتی امام ره هم توانمندسازی معاونت‌های بسیج دانشجویی استان است که امیدواریم این دوره سبب گسترش تعاملات دانشجویان بسیجی شود.

 

 

وی بیان کرد: این دوره به منظور آشنایی با مبانی اندیشه اسلامی و راه و اندیشه گفتمان امامین انقلاب اسلامی توسط بسیج دانشجویی و به همت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد.

 

وی همچنین عنوان کرد: اهداف این دوره تشکیلاتی کادرسازی، رشد و توانمندسازی و تقویت مهارت تشکیلاتی دانشجویان بسیجی است.

 

رستمی اذعان کرد: اولین دوره خط امام ره استانی در سال 98 به مدت 10 روز برگزار می شود که امروز 41 نفر از دانشجویان سراسر استان به این دوره اعزام شدند.

 

 

مسئول بسیج دانشجویی استان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مهمترین رسالت بسیج دانشجویی کادرسازی و تربیت نیروی در طراز انقلاب است برای رسیدن به این رسالت مهم ماموریت بسیج دانشجویی توانمندسازی دانشجویان بسیجی در حوزه های معرفتی، تربیتی، تشکیلاتی و بصیرتی است که دوره خط امام ره استانی این ماموریت بسیج دانشجویی را محقق می نمایید.

 

وی گفت: در دوره خط امام زمینه سازی برای رشد دانشجویان اثرگذار بسیجی فراهم می شود تا به طور مطلوب در عرصه های مختلف انقلاب حاضر شده و بتوانند در حوزه های مختلف نقش افرینی نمایند و جامعه را به سمت هدف مطلوب یعنی ایجاد تمدن نوین اسلامی سوق دهند.

 

رستمی بیان کرد: در این دوره دانشجویان بسیجی با مبانی اندیشه های ناب اسلامی و اندیشه امامین انقلاب آشنا می شوند تا معارف دینی بصیرتی و گفتمان تربیتی خود را عمق ببخشند.

 

 

رستمی همچنین در خاتمه اذعان کرد: در این دوره ها توانمندیهای تشکیلاتی دانشجویان تقویت می شود تا دانشجویی بسیجی به یک عنصر تحول گرایی تشکیلاتی تبدیل شود و بتواند رسالت و اهداف و ماموریت های بسیج دانشجویی را به سرانجام و نهایت عالی و ارزشمند برساند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار