استان چهارمحال و بختیاری:

بازگشت گروه جهادی شهید همت با موضوعات عمرانی، فرهنگی، آموزشی و هنری از دهستان شلیل

گروه جهادی شهید همت از تاریخ ۱۶ الی ۲۵ تیر ماه در دهستان شلیل , بخش میانکوه به خدمت رسانی پرداخت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /گروه جهادی شهید محمد ابراهیم همت برای خدمت رسانی به دهستان شلیل اعزام شد.

 
گروه جهادی شهید همت از تاریخ ۱۶ الی ۲۵ تیر ماه در دهستان شلیل، بخش میانکوه به خدمت رسانی در بخش های مختلف از جمله فرهنگی، عمرانی، هنری، آموزشی و متفرقه پرداخت.
 
 
فعالیت های این گروه جهادی در این بخش ها شامل: عمرانی (ساخت خانه عالم روستا گوزلک در ۱۵ کیلومتری مرکز شلیل شامل صاف کردن زمین، خط کشی و کندن پی، خاکبرداری، سنگ چین و هم سطح کردن بالا و پایین زمین (تراز کردن)، ریختن بتن  مگر، آرموتور بندی، قالب بندی و بتن ریزی فوندانسیون و لوله کشی آب مسجد روستا بود.
 
 
 
تیم فرهنگی با فعالیت هایی نظیر دیوار نویسی با موضوعات کاربردی در جهت ارتقا شیوه های تدریس با رعایت چارچوب های اخلاقی در مدارس روستا، برگزاری جشن دهه کرامت هم زمان با میلاد امام رضا و ایجاد فضای مفرح همراه با پذیرایی و تجلیل، مسابقات و اهدا جوایز، برگزاری نماز جماعت و ادغام کلاس ها با نماز جهت تشویق هنر آموزان و دانش آموزان برای شرکت در نماز، تبلیغ کتاب هایی با محوریت شهدا، دینی و قرآن به صورت صحبت فردی و برگزاری دورهمی خواندن کتاب و در پایان جهت دهی به بحث به فعالیت خود پایان داد.
 
 
 
 
محوریت کاری تیم آموزشی برگزاری کلاس های عربی، ریاضیات، زبان انگلیسی، با شیوه های نوین و استفاده از ادبیات شعر متناسب با سن و تیم هنری در بخش هایی نظیر تزیین حنا، گلدوزی، بافتنی، نقاشی، ساخت کاردستی و کلاس های متفرقه مثل طب اسلامی، هلال احمر، مشاوره فردی و گروهی در زمینه خانواده، تحصیلی و ازدواج بوده است.
 
 
 
انتهای پیام/
 
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار