اعزام گروه های جهادی پزشکی، بسیج دانشجویی کردستان به مناطق محروم+عکس

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: تعداد 40 نفر از جهادگران کردستانی در قالب 3 گروه جهادی پزشکی به مناطق محروم اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / توحید رستمی در این خصوص بیان کرد: این جهادگران جهت خدمات درمانی در عرصه های دندانپزشکی، پزشکی، مامایی و علوم آزمایشگاهی به بخش دلبران و روستایی مالوجه و طوغان اعزام و در روستاهای مذکور مشغول به خدمات رسانی و فعالیت می باشند.

 

مسئول بسج دانشجویی استان کردستان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تعداد 45 گروه جهادی در عرصه های مختلف جهادی به ویژه فرهنگی، آموزشی و عمرانی به مناطق محروم استان کردستان و همچنین حضور در مناطق سیل زده کشور اعزام شدند.

 

وی افزود: همچنین در راستای فعالیت گروه های جهادی چندین نقطه در حاشیه شهر سنندج نیز توسط گروه های جهادی جهت رفع آسیب های اجتماعی، شناسایی و برای حضور جهادگران در نظر گرفته شده است که این گروه ها در طول سال به صورت مستمر اقدام به خدمات رسانی خواهند نمود.

 

رستمی عنوان کرد: گروههای جهادی در سال 98 به صورت تخصصی در عرصه های حضور پیدا می کند و نسبت به احصاء مسائل و ارائه راهکار برای این مسائل در راستای گفتمان سازی و مطالبه گری از دستگاه های زیربط نسبت به حل مسائل مردم به صورت تخصصی عمل می کنند.

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار