بسیج دانشجویی استان کرمان;

برگزاری دوره خط امام(ره) استانی

حجت السلام زینلی: دوره خط امام(ره) استانی با حضور سیصدو هفتاد نفر از دانشجویان دختر و پسر در اردوگاه آموزشی امام رضا(ع) مشهد مقدس برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در طی مصاحبه خبرنگار ما با حجت السلام زینلی مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان کرمان از اعزام سیصد و هفتاد نفر از دانشجویان دختر و پسر به مشهد مقدس به جهت برگزاری دوره خط امام(ره) استانی خبر داد.

وی افزود: این دوره به منظور آشنایی دانشجویان با مبانی و راه اندیشه امامین انقلاب و عمق بخشی به معارف دینی و بصیرتی و همچنین آشنایی با رسالت ها و اهداف و ماموریت های بسیج دانشجویی و از همه مهمتر ترویج گفتمان تربیتی در جهت محور شدن تربیت و روش های تربیتی در کلیه فعالیت های بسیج دانشجویی برای تبدیل شدن هر دانشجو به یک عنصر تحول گرای تشکلاتی برگزار میشود.

حجت السلام زینلی بیان کرد: این دوره از تاریخ 19 مرداد ماه و به مدت هشت روز در اردوگاه امام رضا(ع) مشهد مقدس برگزار میشود.

وی در ادامه گفت: این دوره شامل کمیته های  آموزش،فرهنگی،دانشجویی و پشتیبانی میباشد که این کمیته ها برای خواهران و برادران به صورت جدا تشکیل شده است و مسئولیت کمیته ها بر عهده خود دانشجویان به منظور سهیم کردن آنها در کارهای بزرگ تشکلاتی گذاشته شده است.

مسئول تعلیم وتربیت در آخر تصریح کرد: برنامه های فوق برنامه ای که درنظر گرفته شده است برای دانشجویان شامل برگزاری حلقه های صالحین، برگزاری حلقه های تربیتی  و از همه مهمتر زیارت حرم مقدس امام رضا(ع) می باشد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار