مسئول اردویی ناحیه بسیج دانشجویی فارس:

اردوهای راهیان غرب کشور راه اندازی شد

اردوی غرب و شمال غرب تابستان امسال دانشجویی با توجه به اهداف و راهبرد شناسایی و معرفی ابعاد جدیدی از هشت سال دفاع مقدس راه اندازی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / جمشید فیروزی با اشاراه به راه اندازی اردوهای راهیان نور غرب کشور گفت: اردوی غرب و شمال غرب تابستان امسال دانشجویی با توجه به اهداف وراهبرد شناسایی و معرفی ابعاد جدیدی از هشت سال دفاع مقدس و همچنین استفاده از اوقات فراغت سه ماه تابستان برگزار شد.

وی در ادامه این اردوها را ترویج فرهنگ انسان ساز دانست و گفت: ترویج راهیان نور بعنوان یک اردوی انسان ساز و رفع و پاسخ به شبهات دانشجویان نسبت به انقلاب اسلامی از دیگر اهداف این اردوها می باشد.

وی با اشاره به زمان این اردوها تصریح کرد: این اردوها از تاریخ 14مرداد با اعزام دانشجویان بسیجی فارس در قالب کاروان خواهر انجام شد که تا 26 مرداد در قالب کاروان خواهر و برادر ادامه دارد.

وی با اشاره به مناطق دفاع مقدس در این اردوها اشاره کرد:دانشجویان در این اردوها از مناطق شهدای سیرانبند، ارتفاعات بوالحسن عملیاتی کربلای 10، عملیات بیت المقدس 2و3،عملیات نصر4و8 و دیگر مناطق بازدید خواهند کرد.
 
 
وی در پااین ابراز داشت: امسال برای اولین بار در چندسال اخیر با توجه به رویکرد دانشجویی به راهیان نور غرب و شمال غرب بیش از 200نفر از دانشجویان فارس اعزام می گردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار