معاون اجرایی سپاه امام سجاد علیه السلام در آئین اعزام دانشجویان خواهر دانشگاه های هرمزگان:

فرصت دوره خط امام بهترین زمینه برای تربیت نفس و ارتباط با خداوند است.

در آئینی ظهر سه شنبه 22 مرداد 98 و در سالن همایش حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس بیش از 75 نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های استان به دوره خط امام استانی در مشهد مقدس اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /معاون اجرایی سپاه امام سجاد علیه السلام در این آئین گفت: در دوره خط امام استفاده از فرصت زیارت حرم حضرت امام رضا علیه السلام و توجه داشتن به تزکیه نفس که همان جهاد اکبر است فراهم شده که در این خصوص روایات و احادیث مختلفی وارد شده است و امروزه روانشناسان به گونه ی دیگری به سخن اهل بیت در این خصوص رسیده اند.

سرهنگ پاسدار حمید ماندگاری گفت: انس و ارتباط با خدا بهترین عامل خوشبختی و آرامش انسان است که آیه الا بذکر الله تطمئن القلوب در این خصوص است. و فرصت دوره خط امام بهترین زمینه برای تربیت نفس و ارتباط با خداوند است.

عارف رئوفی نیز در این مراسم گفت: جنبش دانشجوئی پیش قراول عدالت خواهی و مطالبه گری بوده  و بسیج دانشجوئی به عنوان بزرگترین و گسترده ترین تشکل داشجوئی پیشتاز این عمر بوده است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجوئی هرمزگان گفت: باید طبق فرامین امامین انقلاب هسته های مقاومت را در سرتاسر جهان به وجود اورد و در مقابل شرق و غرب ایستاد و به همین منظور در دوره ی خط امام مبانی اندیشه ای اموزش داده می شود که انقلاب اسلامی  با الهام از ان توسط امام خمینی پایه گذاری شد.

لازم به ذکر است در دهمین دوره خط امام استانی بسیج دانشجویی در مشهد مقدس با میزبانی و طراحی ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، از 23 تا  29 مرداد حدود 150 نفر از دانشجویان دانشگاه های استان به تفکیک خواهر و برادر، مبانی اندیشه اسلامی را در کارگاه های دانشجو محور و با رویکرد حل چالش های نظام جمهوری اسلامی آموزش خواهند دید که به همین منظور در روز 22 مرداد از بندرعباس اعزام و 30 مرداد به استان باز خواهند گشت.

ارسال نظر


captcha