یادداشت/سجاد رئیسی

آزادی کشتی ایرانی شکست هیمنه پوشالی غرب

قند در دلمان آب‌ می‌شود از غرش شیر مردان انقلابی که هیمنه پوشالی غرب را در جهان و خصوصا منطقه حساس غرب آسیا شکسته است تا جایی که کشور‌های مرتجع اطراف خودمان هم به قول مشهور، ماست‌هاشان را همگی کیسه کرده‌اند. و امروز جریان انقلابی داخلی و محور مقاومت منطقه است که حرف اول را می‌زند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سجاد رئیسی مسئول حرکت‌های جهادی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در خصوص آزادسازی کشتی ایرانی یادداشتی نوشت.
متن این یادداشت به شرح زیر است:اگرچه مدتی است کاممان تلخ است از وضع اقتصاد کشور و تنگی معیشت مردم و اگرچه ناامیدیم از جریان لیبرال‌ داخلی که رگ غیرتشان کمی برای مردم بجنبد!!!


اما از طرف دیگر قند در دلمان آب‌ می‌شود از غرش شیر مردان انقلابی که هیمنه پوشالی غرب را در جهان و خصوصا منطقه حساس غرب آسیا شکسته است تا جایی که کشور‌های مرتجع اطراف خودمان هم به قول مشهور، ماست‌هاشان را همگی کیسه کرده‌اند. و امروز جریان انقلابی داخلی و محور مقاومت منطقه است که حرف اول را می‌زند. نمونه این کار ارزشمند، آزادی سازی کشتی ایرانی که قرار بود شروعی باشد برای توقیف همه نفتکش‌های ایرانی و صفر کردن فروش نفت ایران. طرحی که با اقتدار انقلاب اسلامی شکست خورد.

 


طبیعتا در چنین شرایطی نظام استکبار که حیات خود را در خطر می‌بیند همه تلاش خود را به هر شکلی به کار گرفته و خواهد گرفت تا آبرویی که از دست داده را از جمهوری اسلامی باز پس بگیرد.


چنان‌که می‌بینیم این روزها از طرفی آمریکا و در راس آن، رئیس جمهور بد قواره‌شان همه تلاش خود را جهت بازگرداندن فضای افکار عمومی جهان به نفع خود به کار بسته و به هر دری زده و می‌زند تا ضربه‌ای که از انقلاب و جریان انقلابی ایران خورده را لاپوشانی کند و از‌ طرف دیگر سخن از آزادی کشتی ایرانی دزدیده شده توسط انگلیس خبیث در میان است که خود نوعی شکست و تحقیر به شمار خواهد رفت و این‌ها فقط دو مورد از موارد متعدد تحقیر نظام استکباری توسط جمهوری اسلامی است.


بی بصیرتی محض است اگر کسی دندان‌هایی که استکبار از خشم به هم می‌ساید را نبیند و نداند که آن‌ها منتظرند اولین مسئله‌ای که خدایی ناکرده برای جمهوری اسلامی پیش بیاید را به جهت انتقام هم که شده در بوق و کرنا کرده، اعتبار انقلاب اسلامی را در جهان خدشه دار کنند.


بی تردید وقایع تلخ سال گذشته شهر خودمان کازرون، در حافظه‌ها موجود است و قطعا همه به یاد داریم چه‌ها کردند تا با دست آویز قرار دادن یک موضوع کاملا داخلی آبروی نظام جمهوری اسلامی را خدشه دار کنند و در این مسیر از پیاده نظام و رسانه‌های گوناگون گرفته تا وزارت خارجه آمریکا همگی به میدان آمدند. البته هرچند خوشبختانه با تدبیر جریان مومن و متدین و انقلابی ماجرا ختم شد، اما از یاد نباید برد که دشمن همیشه در کمین است تا از کوچکترین غفلت ما سو استفاده کند...


این روز‌ها، که همه می‌دانیم شرایط در کشور و جهان چقدر حساس و سرنوشت‌ساز است وظیفه دینی، انقلابی و حتی وطن پرستی‌مان ایجاب می‌کند از موقعیت کنونی جمهوری اسلامی که برای به دست آمدنش هزاران شهید تقدیم و رنج‌ها کشیده شده حراست و حفاظت کنیم و بدانیم همه در برابر شهدا و امام شهدا (ره) مسئولیم.


در پایان همه همشهریان عزیزم،، به ویژه امت حزب الله را به محتوای ارزشمند زیر جلب می‌کنم؛

امام خمینی رحمةالله علیه: امروز ما از روزهاى قبل بیشتر احتیاج به همبستگى داریم. امروز ما مواجه با همه قدرتها هستیم و آنها در خارج و داخل دارند طرح ریزى مى کنند؛ براى اینکه این انقلاب را بشکنند و این نهضت اسلامى و جمهورى اسلامى را شکست بدهند و نابود کنند. و این یک تکلیف الهى است براى همه که اهمّ تکلیفهایى است که خدا دارد؛ یعنى، حفظ جمهورى اسلامى از حفظ یک نفر- ولو امام عصر باشد- اهمیتش بیشتر است؛ براى اینکه امام عصر هم خودش را فدا مى‌کند براى اسلام. همه انبیا از صدر عالَم تا حالا که آمدند، براى کلمه حق و براى دین خدا مجاهده کردند و خودشان را فدا کردند. پیامبر اکرم آنهمه مشقات را کشید و اهل بیت معظم او آنهمه زحمات را متکفّل شدند و جانبازى ها را کردند؛ همه براى حفظ اسلام است./صحیفه نور ج۱۵ ص۳۹۴

ارسال نظر


captcha