برگزاری دوره گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری شهید دیالمه با حضور جلیلی و قالیباف

مسئول دوره گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری شهید دیالمه گفت: این دوره با حضور سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف و ۱۵۰ نفر از مسئولان دفاتر و مسئولان سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسید مصطفی موسوی مسئول دوره گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری شهید دیالمه؛ از حضور قالیباف و جلیلی در این دوره خبر داد و گفت: دوره گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری شهید دیالمه با حضور ۱۵۰ نفر از مسئولان دفاتر و مسئولان سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در اردوگاه سید الشهداء (ع) آبعلی برگزار می‌شود.

دوره گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری شهید دیالمه به همت معاونت مطالبه گری و نقش آفرینی بسیج دانشجویی و با محوریت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این دوره جایگاه بسیج دانشجویی در انتخابات مجلس بررسی خواهد شد، همچنین انتخابات مجلس از دیدگاه امام خمینی و رهبر معظم انقلاب، جریان شناسی رسانه ای، ساز و کار شورای نگهبان در انتخابات مجلس و پاسخگویی به شبهات، شفافیت در مجلس چیستی، چگونگی و چرایی، نقد مجلس دهم، اقتصاد سیاسی و نقد اقتصادی مجلس و دیگر حوزه‌ها نیز از مسائل دیگری است که در این دوره به آن خواهیم پرداخت.

موسوی یادآور شد: آموزش کنشگری رسانه‌ای در قالب کارگاهی هم از دیگر بخش‌های این دوره است.

وی اظهار داشت: محمد جواد نیک روش، عبدالله گنجی، میثم پیله فروش، رضا آزاد، سید مجتبی عزیزی، هادی طحان نظیف، امیر حسین قاضی زاده هاشمی، احمد امیرآبادی فراهانی و کمیل خجسته از جمله اساتید حاضر در دوره گفتمان سازی و مطالبه گری شهید دیالمه هستند.

موسوی گفت: ما محمد رضا عارف، محمد باقر قالیباف، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی و محسن هاشمی به عنوان سخنران در این نشست دعوت کردیم که تا کنون آقایان قالیباف و جلیلی آمادگی خود را برای حضور در این برنامه اعلام کرده اند.

مسئول دوره گفتمان سازی و مطالبه گری شهید دیالمه هدف از برگزاری این دوره را افزایش بینش و مهارت سیاسی فعالان دانشجویی عنوان کرد و افزود: از تمام مسئولین بسیج و مسئولان سیاسی دانشگاه‌های کشور دعوت می‌شود تا جهت شرکت و ثبت‌نام در این دوره تا دوشنبه ۲۸ مرداد که آخرین مهلت ثبت نام است به سایت bq-network.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار