برگزاری اردوی جهادی نخبگان کشور در مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی جهادی فرهنگی آموزشی نخبگان کشور در مناطق محروم این استان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : با مشارکت جمعی از نخبگان کشور دو اردوی جهادی فرهنگی ـ آموزشی به طور همزمان در کهگیلویه‌ و‌ بویراحمد برگزار شد.

این اردوی‌های جهادی فرهنگی-آموزشی با هدف رفع محرومیت‌ها با ارائه خدمات تخصصی، در شهرستان‌های کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

این اردو در راستای زمینه‌‍‌‌سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع نخبگانی در حوزه‌های مورد نیاز و بکارگیری توان تخصصی برای رفع محرومیت‌های مناطق کم‌برخوردار، اردوی جهادی فرهنگی ـ آموزشی در شهرستان‌های کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

 

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه‌ و‌ بویراحمد در همین خصوص گفت: به منظور استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی برای خدمت‌رسانی بهتر به جامعۀ بومی، این اردو به همت بنیاد نخبگان استان و با همکاری بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد، کمیته امداد استان و آموزش‌ و‌ پرورش به مدت چهار روز برگزار شد.

حمدالله اکوانی افزود: ترویج فرهنگ جهاد در بین جامعۀ نخبگانی و رفع محرومیت علمی و همچنین افزایش آگاهی‌های عمومی ساکنان مناطق کمتر برخوردار، از مهمترین اهداف این اردوهای جهادی است. 

اکوانی با اشاره به اهمیت و نقش مهم ارائۀ خدمات تخصصی به ساکنان مناطق کم‌برخوردار و نقش آن در توسعۀ منطقه‌ای، ادامه داد: این اردو در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مشاوره زنان و خانواده، سبک زندگی، کتابخوانی و خلاقیت کودکان، قصه‌گویی و داستان‌نویسی دانش‌آموزان و مشاوره تحصیلی برگزار شد. 

 

رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌ و بویراحمد اظهار داشت: جهادگران در قالب دو گروه جهادی در روستاهای پاتاوه رودسمه و روستای دلی از توابع دیشموک و روستای دالون و تل کوچک از توابع دهدشت و روستاهای بهرام بیگی سفلی و بهرام بیگی علیا از توابع شهرستان بویراحمد، به مخاطبان خدمت‌رسانی کردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار