گزارش رصد فضای مجازی/

امسال در مقایسه با سال های گذشته شاهد افزایش جستجوی کلید واژه «دانشگاه فرهنگیان» هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /پوریا حشمتی، مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان استان از رصد فضای مجازی در جذب نیرو در دانشگاه فرهنگیان خبر داد. حشمتی در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی رصد و روشنگری را ضرورت جذب نیروهای انقلابی و جمتعد و جوان دانست و اظهار داشت: یکی از مهمترین اتفاق


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /پوریا حشمتی، مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان استان از رصد فضای مجازی در جذب نیرو در دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

 

 

حشمتی در گفتگو با این پایگاه اطلاع رسانی رصد و روشنگری را ضرورت جذب نیروهای انقلابی و جمتعد و جوان دانست و اظهار داشت: یکی از مهمترین اتفاقات حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور در شهریور ماه انتخاب رشته دانش آموزان برای ورود به دانشگاه است.

 

 

وی اذعان داشت: طبق بررسی های صورت گرفته بر مبنای میزان جستجوی کاربران در اینترنت در سطح کشور، امسال در مقایسه با سال های گذشته شاهد افزایش جستجوی کلید واژه «دانشگاه فرهنگیان» هستیم که نشان دهنده استقبال بیشتر دانش آموزان برای ورود به دانشگاه فرهنگیان است.
 
 
 
حشمتی گفت: با این حال در بررسی همین کلید واژه در سطح استان چهارمحال و بختیاری شاهد کاهش 20 درصدی جستجو ها در سطح استان هستیم که این موضوع نشان دهنده ی ضرورت افزایش اقدامات در جهت آگاه سازی دانش آموزان و خانواده ها نسبت به دانشگاه فرهنگیان طی سال های آینده در سطح استان می باشد.
 
 
 
گفتنی است در همین راستا اقداماتی همچون معرفی دانشگاه فرهنگیان در جمع نمازگزاران نماز جمعه شهرستان های شهرکرد و بروجن و همچنین حضور در مراکز انتخاب رشته آموزش و پرورش صورت گرفت.
 
 
 
خبر: حمیدرضا الهی
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار