برگزاری «دوره خبرنگاری» با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد

دوره مقدماتی خبرنگاری و سواد رسانه‌ای با همکاری خبرگزاری فارس و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار شد. این دوره با حضور بیش از 45 نفر از دانشجویان و علاقه مندان به خبرنگاری طی سه روز برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : دوره مقدماتی خبرنگاری و آموزش سواد رسانه‌ای با همکاری خبرگزاری فارس و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار گردید.

«خبرنویسی»، «سوژه یابی و گزارش نویسی»، «سایبرژونالیسم»، «مدیریت رسانه و خبرنگاری بحران»، «جریان شناسی سیاسی رسانه‌ها» و «مطالبه‌گری و رسانه تراز انقلاب اسلامی» سرفصل‌های این دوره فشرده آموزشی بود.

 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه آموزش صحیح خبرنگاری و روزنامه نگاری می‌تواند نقش بسیار مهمی در فعالیت صحیح و درست رسانه‌ای داشته باشد، حضور در این دوره‌ها را ضروری دانست.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که در فضای مجازی با آن مواجه هستیم، ترکیب اخبار صحیح و غلط، راست و دروغ است که نشان دهنده آن است نه تنها دانشجویان، بلکه عموم مردم باید با مقدمات کار رسانه آشنا شوند.

رضا آقایی با بیان اینکه استقبال از این دوره بسیار زیاد بود، بیان داشت: برگزاری این دوره با استقبال چشمگیر عموم دانشجویان، مردم و فعالین رسانه‌ای استان کرمانشاه مواجه شد و در کمتر از دو روز سه برابر ظرفیت مد نظر ما برای شرکت در دوره ثبت نام کردند، اما با توجه به اینکه تمایل داشتیم این دوره مختص دانشجویان دانشگاه‌های استان کرمانشاه باشد در فرایند ثبت نام اولویت را به این عزیزان دادیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار