جانشین سازمان بسیج دانشجوئی استان ایلام:

نمایندگان به جای حاشیه سازی به فکر خدمت به مردم باشند/ امنیت و آرامش کشور را ملتهب نکنید

آذیش گفت: نمایندگان تندرو و افراطی مجلس با ورود به این قضیه عملا پالس التهاب و شورش خیابانی را به جامعه تزریق کردند و همچون یک اپوزیسیون خارج نشین پازل ضد امنیتی که بر علیه کشور به راه افتاد را تکمیل کردند از این رو لازم است هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به این مسئله ورود پیدا کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /"اله یار آذیش" جانشین مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ایلام، در خصوص موضوع دختر آبی به خبرنگار ما اظهار داشت: قطعا افراد و رسانه هایی که نسبت به انتشار این خبر کذب و دامن زدن به آن دخیل بودند در مسیر تغذیه رسانه های دشمن قدم نهادند و با این اقدام امنیت و آرامش داخلی کشور را مورد هجمه قرار دادند.

وی اضافه کرد: متاسفانه رسانه هایی که با نشر اکاذیب و تحلیل های نادرست، فضای عمومی جامعه را دچار تنش کرده و در پازل دشمن فعالیت می کنند باید با ساز و کارهای قانونی جلو فعالیت آنها گرفته شود.

آذیش تصریح کرد: انتظار ما این است که قوه قضائیه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جد به این موضوع ورود کنند و نسبت به اقدامات نمایندگانی که با اظهار نظرهای غیرمسئولانه و خارج از چارچوب خود باعث دامن زدن به این موضوع و تهیه خوراک برای رسانه های بیگانه شدند، برخورد قانونی صورت گیرد.

جانشین ناحیه بسیج دانشجوئی ایلام، بیان کرد:  نمایندگان تندرو و افراطی مجلس با ورود به این قضیه عملا پالس التهاب و شورش خیابانی را به جامعه تزریق کردند و همچون یک اپوزیسیون خارج نشین پازل ضد امنیتی که بر علیه کشور به راه افتاد را تکمیل کردند از این رو لازم است هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به این مسئله ورود پیدا کند.

وی با بیان اینکه این گرا دادن ها به دشمن در شرایطی است که امروز جمهوری اسلامی در خط مقدم مقابله بادشمنان قرار دارد، افزود: در شرایط کنونی که مجامع بین المللی مخصوصا آمریکا و انگلیس و اسرائیل منتظر سندی برای سوء استفاده کردن بر علیه ایران هستند  نمایندگان و مسئولان کشوری باید تمام هم و غم خود را معطوف به رفع مشکلات و تلاش برای خدمت به مردم نمایند نه با شایعه پراکنی و ملتهب نمودن اوضاع مردم را وارد حاشیه نمایند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار