مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ایلام:

ضرورت برخورد قاطع با شایعه پراکنان/ ستون های پنجم دشمن را محاکمه قضایی کنید

شربی نیازی گفت: نباید به راحتی از آنچه که برخی نمایندگان به عنوان ستون پنجم دشمن در کشور نسبت به قضیه دختر آبی انجام دادند، بگذرند بلکه باید با ریشه یابی دلایل آنان، دستگاه های قضائی و امنیتی با آنها برخورد نمایند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عارف شربی نیازی" مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ایلام با اشاره به  پروژه «دختر آبی» به خبرنگار ما گفت: موضوعاتی چون دختر آبی و بزرگ نمایی که نسبت به این موضوع انجام گرفته است قطعا از سمت و سوی عده ای منفعت طلب و یک جریان خاص سیاسی هدایت شد و هدف آن تخریب ذهن مردم و ایجاد زمینه نارضایتی در فضای جامعه بود.

وی با بیان اینکه مشخص نیست این حد از سیاه‌نمایی، اکاذیب و القای ناامیدی از سوی یک عضو پارلمان چگونه قابل توجیه است، افزود: کسانی که با ترویج بدبینی نسبت به نظام و رفتارهای دستگاه های متولی در پی ایجاد حرکت های اعتراضی علیه نظام اسلامی و به چالش کشیدن آن هستند سال ها است بدون هیچ برخورد قانونی فعالیت می کنند و از این نظر ضربات جبران ناپذیری به کشور وارد ساختند.

شربی نیازی با اشاره به خبر کذب دختر آبی که برخی نمایندگان مجلس به آن دامن زدند، گفت: آنچه که نمایندگانی چون مطهری و سلحشوری به عنوان ستون پنجم دشمن در کشور نسبت به این قضیه انجام دادند،  نباید به راحتی از آن گذشت بلکه باید با ریشه یابی دلایل آنان، دستگاه های قضائی و امنیتی با آنها برخورد نمایند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام تصریح کرد: همان گونه که با افرادی که برای مسیح علینژاد فیلم ارسال می کردند برخورد شد؛ با افرادی که عاملیت دشمن را در داخل کشور انجام می دهند و بستر ساز تحقق افکار و اندیشه دشمن هستند نیز باید برخورد جدی قضائی شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار