مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در افتتاحیه یازدهمین دوره خط امام استانی مطرح کرد:

چرا برای خودسوزی دردناک دختران دیشموکی هیچ‌کس نطق نمی کند، توئیت نمی زند و نامه سرگشاده نمی نویسد؟ /بازار دوقطبی سازی در آستانه انتخابات به‌منظور کاسبی همواره داغ می‌شود

مهدوی بابیان اینکه متأسفانه بازار دوقطبی سازی در آستانه انتخابات به‌منظور کاسبی همواره داغ می‌شود گفت: آن‌هایی با یک داستان دروغین آبی، این‌همه توئیت و پست گذاشتند و نطق کردند،اولاً چرا برای خودسوزی دردناک دختران دیشموکی هیچ‌کس نطق نمی کند، توئیت نمی زند و نامه سرگشاده نمی نویسد؟


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی  : یازدهمین دوره خط امام دانشجویان بسیجی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور ۱۵۰نفر از فعالین تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های  استان در شهر مقدس قم و سالن همایش‌های حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها با روایت گری مادر شهید معماریان که به دست فرزندش شفا یافت آغاز شد .

 

در ابتدای این همایش مادر شهید معماریان با روایت داستان شفا یافتن خود توسط فرزند شهیدش به خصوصیات اخلاقی شهدا و فرزند شهیدش پرداخت و انقلاب و شهدای این انقلاب را برگرفته از نهضت عاشورا دانستند .

ویگفت: گریه‌های مادران شهدا  این روزها برای فرزندانشان نیست، چراکه مادر شهید بودن توفیق بزرگ و سعادتی در دنیا و آخرت خواهد بود ،بلکه نگرانی و گریه‌های ما برای این است که مبادا  این خون‌ها پایمال گردد که ان شاء الله با وجود جوانان و دانشجویان همانند شما هرگز چنین نخواهد شد .

 

دکتر مهدوی مسئول بسیج دانشجویی استان هم در افتتاحیه این دوره بابیان اینکه خداوند منان را شاکریم که به ما توفیق داد تا دوره خط امام دانشجویان استان را در بین‌الحرمین شهر مقدس قم برگزار نماییم اذعان کرد: محور اصلی دوره خط امام استانی: شامل علوم تربیتی ،تشکیلاتی،توانمندسازی و در راستای طرح ولایت کشوری به‌ منظور آشنایی دانشجویان با مبانی اندیشه اسلامی و منظومه فکری و عملی امامین انقلاب است.

 

وی مدت‌زمان دوره خط امام را ۸روز کاری دانستند که از ۲۲شهریور تا ۲۹ شهریور در مجتمع آموزشی فرهنگی نرجس خاتون ضلع جنوبی مسجد جمکران برگزار می‌شود.

 

دکتر مهدوی بیان داشت: هدف اساسی دوره‌های بسیج دانشجویی و ازجمله  این دوره را کارسازی ،رشد گفتمانی در راستای  طرح کلی اعتلای بسیج دانشجویی دانستند و گفتند با توجه به تجربه‌ی خودمان در دوره دانشجویی و برگزاری ۵دوره استانی خط امام ،به‌جرئت می‌توان گفت که دوره خط امام ،یک طرح و دوره آموزشی بی‌نظیر و بی‌بدیل در فضای فکری دانشجویان و حتی جامعه هست که علاوه بر نقش پدافندی در مقابل هجمه‌های بی‌امان شبهات و گفتمان‌های رقیب انقلاب اسلامی ،اکنون به عاملی پس برنده و پیش‌رونده برای دانشجویان دغدغه کند انقلابی تبدیل‌شده است .

 

مسئول بسیج دانشجویی استان با اشاره به بیانیه گام دوم به‌عنوان یک دستورالعمل راهبردی برای حرکت به‌سوی تمدن سازی اظهار داشت: که طراحی الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت بر اساس مبانی حکمت و تعیین مؤلفه‌های حکمرانی اسلامی ، از لوازم اساسی حرکت در مسیر گام دوم انقلاب  هست .

 

مهدوی افزود: امروز در گام‌های اولیه گام دوم انقلاب  شاهد صف طویلی از  دشمنان اسلام و انقلاب در یک‌طرف هستیم که تمام دنیاطلبان و قدرت‌های شیطانی و البته پوشالی با سازوبرگ‌های مادی با محوریت امریکا و رژیم صهیونیستی و عروسک‌های خیمه‌شب‌بازی غرب در منطقه و برخی معاندین و منافقین در داخل را شامل می‌شود .

 

وی تصریح کرد:  شرایط فعلی  انقلاب همان‌گونه که مقام معظم رهبری نیز قبلاً اشاره داشتند را شبیه مدینه اجنبی و جنگ احزاب دانستند.

این فعال دانشجویی اصلی‌ترین حربه دشمنان را بعد از برخورد با سد آهنین حوزه دفاع سخت‌افزاری کشور ،نفوذ فکری و سیاسی و در حقیقت نفوذ فرهنگی دانستند که تغییر در باورها و رفتارها و سبک زندگی مردم و صدالبته مسئولان را هدف قرار داده است و گفتند به تعبیر زیبای حضرت امام ،ما به این راحتی از شر لیبرال‌ها و تربیت‌یافتگان غربی و غرب‌گرا رها نخواهیم شد .

 

وی اظهار کرد: پیکان اصلی تهاجمات در مقیاس جهانی و حتی داخلی ،متوجه کشور ایران به‌عنوان  ام القرای جهان اسلام و ستون خیمه انقلاب و نظام اسلامی یعنی  رهبر دینی و ولی زمان هست.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان با اشاره به نویدهای رهبر انقلاب مبنی بر روشن بودن آینده گفت:  شکل‌گیری گفتمان مقاومت در مقیاس جهانی و فراتر از منطقه  در گام دوم انقلاب جدی‌تر شده و بیعت‌های اخیر مجاهدان اسلام اعم از شیعه و سنی با رویکردهای متعدد با رهبر انقلاب از مصداق‌های آن هست .

 

این مدرس دانشگاه ،خطاب به دانشجویان تصریح کرد: وسعت دید دانشجویان و خاصه دانشجویان انقلابی باید از چنین زاویه‌ای باشد و دچار سرگرمی  دوقطبی سازی‌های کاذب و ساختگی که کاسبی سیاسیون و برخی افراد معلوم‌الحال باهدف فرار به جلو هست،نشوند.

 

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با دانشجویان افزود :دال مرکزی همه راهکاری پیشرفت کشور در بیانات رهبر عزیز انقلاب، مسئله انقلابی گری است که سایر گفتمان‌های متأخر انقلاب بر همین اساس قابل تبیین هست و ما با دلایل و مصادیق فراوان ازجمله دفاع مقدس ،پیشرفت‌های اساسی در بخش دفاعی ،هسته ای و ...معتقدیم که حل مسائل کلان نظام مثل، معیشت و رفاه، مبارزه با فساد و تبعیض و بی‌عدالتی و اشرافی گری، امنیت و محرومیت‌زدایی و کارآمدی در چارچوب منظومه‌های فکری امامین انقلاب و با تکیه فراوان داخلی و انقلابی گری و جهادی کاملاً قابل‌حل هست.

 مهدوی بابیان اینکه متأسفانه بازار دوقطبی سازی در آستانه انتخابات به‌منظور کاسبی  همواره داغ می‌شود گفت: آن‌هایی با یک داستان دروغین آبی، این‌همه توئیت و پست گذاشتند و نطق کردند،اولاً چرا برای خودسوزی دردناک دختران دیشموکی هیچ‌کس نطق نمی کند، توئیت نمی زند و نامه سرگشاده نمی نویسد؟  ثانیاً آیا مشکل جوانان ما ،اعم از آبی و قرمز و دختر و پسر ،ورزشگاه رفتن است یا ازدواج و اشتغال و مسکن و معیشت ؟

آن نماینده و مسئول و رسانه دولتی  که این روزها خوراک رسانه‌های معاند را فراهم کردند ،چه پاسخی دارند؟و برای تأمین معیشت و مسکن و اشتغال و ازدواج جوانان چه‌کاری کردند؟و در راستای حل مسائل اصلی مردم و جوانان چه قانونی را وضع یا اصلاح و یا ملغی کردند؟ این هورا کشیدن‌های کور در قضیه دختری که آبی نبود ،ضمن هتک حرمت دو خانواده و تهیه خوراک بیگانگان علیه نظام ،عدم صداقت ادعاهای آنان را هم  برملاُ ساخته است .

 

وی در پایان خطاب به دانشجویان بیان داشت: که امسال ان شاء الله باید سال حل مسائل اولویت‌دار مردم به کمک دانشجویان ، کمک به مسئولان خدوم و صادق و مطالبه جدی و تخصصی از دستگاه‌های دولتی جهت خدمت بهتر و درعین‌حال معرفی ناکارآمدی‌ها و فسادها توسط دانشجویان باشد

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار