مسئول دفتر بسیج دانشجویی ممسنی:

اردوی جهادی عرصه ی خودسازی دانشجو است

گروه جهادی بسیج دانشجویی سلمان فارسی دانشگاه آزاد ممسنی به همراه تیم سلامت دانشکده پیراپزشکی ممسنی برای خدمت رسانی به منطقه دشمن زیاری این شهرستان اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سید احمد حسینی مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان ممسنی با اشاره به حضور دانشجویان جهادگر در اردوهای جهادی بسیج دانشجویی گفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی شهرستان ممسنی از نهم شهریور به مدت 9 روز برگزار شد.

وی در ادامه افزود: 30 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد و دانشکده پیراپزشکی ممسنی در این اردو حضور داشتند. 

حسینی با اشاره به هدف از برگزاری اردوهای جهادی گفت: هدف از حضور دانشجویان در مناطق محروم، محرومیت زدایی و خودسازی برای فعالیت در عرصه های مختلف جنگ نرم و مقابله با تهدیدات دشمنان اعلام کرد.

وی در ادامه گفت: این دانشجویان جهادگر در عرصه های فرهنگی، علمی، بهداشتی و عمرانی به مردم منطقه دشمن زیاری خدمت رسانی کردند.
مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان ممسنی در پایان تصریح کرد: برخی از فعالیت های ارائه شده در این عرصه ها، شامل برگزاری کلاس های قرآن، گل سازی، نقاشی، آموزش کتاب های درسی، ساخت یک خانه و برگزاری ایستگاه های سلامت است.

در پایان این اردو سیروس حدادنیا رئیس دانشگاه آزاد ممسنی و سرهنگ نصیبی فرمانده سپاه مقاومت ممسنی پس از دیدار با خانواده ی شهدا، از محل اسکان و فعالیت دانشجویان بازدید کردند.

ارسال نظر


captcha