مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز عنوان کرد:

هدف ستاد استقبال؛کمک به دانشجویان جدید الورود و زمینه سازی برای ایجاد دانشگاه تراز جامعه اسلامی

کاظمی گفت: ستاد استقبال یکی از مهمترین برنامه های بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در طول تابستان است که با فعالیت اعضا در زمینه های مختلف رسانه ای، فرهنگی، علمی، آموزشی و ... بدون هیچ چشم داشتی در راستای اهداف انقلاب اسلامی انجام می پذیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  حسین کاظمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریزگفت : شروع و زیربنای طرح ستاد استقبال با بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز بوده است و بعد از گذشت حدود دو دهه از زمان شروع، این طرح هم اکنون در دانشگاه های سراسر کشور به اجرا در آمده است. هدف این طرح کمک به دانشجویان جدید الورود و خدمت در جهت رشد سطح فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تراز جامعه اسلامی است.

وی افزود: ستاد استقبال یکی از مهمترین برنامه های بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در طول تابستان است که با فعالیت  اعضا در زمینه های مختلف رسانه ای، فرهنگی، علمی، آموزشی و ... بدون هیچ چشم داشتی در راستای اهداف انقلاب اسلامی انجام می پذیرد.

کاظمی با تبریک به دانشجویان جدید الورودی که آزمون 98 را با موفقیت پشت سر گذاشته اند، ادامه داد: اعضای بسیج در مراکز اداری و آموزشی در سطح دانشگاه و خوابگاه ها در قالب غرفه های مختلف از جمله غرفه های از من بپرس در تمام طول زمان ثبتنام آماده راهنمایی ورودی های عزیزند.

وی خاطر نشان کرد: پاسخگویی تلفنی از تاریخ 25 شهریور همه روزه از ساعت 10 الی 12 و 14 الی 18 دایر است و دوستان می توانند با تماس با شماره های با شماره های 041-33393218 و 041-33393238 سوالات خود را مطرح کنند.

کاظمی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید تاکید داشت: دانشجویان می توانند برای اطلاع سریع از وقایع و رویداد های مربوط به دلنشگاه و بسیج دانشجویی هم در زمان ثبتنام و هم در طول سال، به سایت www.basijtu.org  و کانال عصر دانشجو به آدرس @asr_daneshjoo در پیامرسان های سروش و ایتا مراجعه و سوالات خود را با ادمین کانال عصر دانشجو و یا در سایت فوق مطرح کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار