اردوی جهادی شهرستان اقلید

اردوجهادی، خودسازی و محرومیت زدایی

دانشجویان دانشگاه های اقلید با اعزام به منطقه دژکرد، به مردم خدمت رسانی کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمدرضا قربانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان اقلید، با اشاره به برگزاری اردوی جهادی در محروم‌ترین مناطق شهر دژکرد، اظهار داشت: اردوی جهادی دانشجویان جهادگر شهرستان اقلید از ۲۳ مرداد به مدت یک هفته و با حضور ۴۰ دانشجو برگزار شد.


وی در ادامه با تاکید بر اینکه این اردو در پنج حوزه ی عمرانی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، آموزشی، بهداشتی و درمانی اجرا شد، افزود: بسیج دانشجویی شهرستان اقلید در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص برگزاری اردوهای جهادی و تقویت روحیه جهادی در دانشجویان و نخبگان جوان اقدام به برگزاری این اردوی جهادی کرده است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان اقلید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم برپایی این اردو خاطرنشان کرد: در این اردوی جهادی دانشجویان ضمن خودسازی و تهذیب نفس، می‌توانند در جهت محرومیت‌زدایی و همچنین در محورهای توسعه و پیشرفت حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی، بهداشت و درمان این منطقه گام‌های موثری بردارند.

به گفته وی، براین اساس فراخوانی جهت ارائه ایده‌های نو توسط نخبگان و اساتید دانشگاهی که منجر به طرحی متفاوت جهت توانمندسازی و محرومیت‌زدایی مناطق روستایی مذکور در اردوی جهادی شد که ماهیت اردو براساس آن ساخته و پرداخته شده است.

ارسال نظر


captcha