دفاع روزانه از ۸۰۰ پایان‌نامه در کشور؛ پایان‌نامه‌ها نسبتی با مشکلات کشور ندارد

معاون هماهنگ ‏کننده سازمان بسیج دانشجویی گفت: به‌طور میانگین روزانه ۸۰۰ پایان نامه در کشور دفاع می‌شود که نسبتی با مشکلات کشور ندارند و این موضوع یک فاجعه است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : خادمی در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی کرمانشاه که امروز در سالن پروفسور شمسی‌پور دانشگاه رازی برگزار شد اظهار داشت: با پرداختن شبکه بزرگ بسیج دانشجویی به مسائل متعدد در کشور، این مسائل در لایحه‌های کشوری، استانی، شهری و شهرستانی قابل رفع است.

 

معاون هماهنگ‏ کننده سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به اینکه مطالبه مقام معظم رهبری از دانشجویان در بیانیه گام دوم آمده است بیان کرد: عنوان جوان 40 بار در بیانیه گام دوم آمده است و در نشستهای مختلف مقام معظم رهبری با دانشجویان مطالب و نکات مهم به این قشر گوشزد شده است.

 

خادمی با بیان اینکه ما مسئلهای بنام خودباوری و دشمنی بنام چالش ناکارآمدی داریم عنوان کرد: در چهل سال اخیر در مؤلفههای متعدد و مسیرهای مختلف دشمن موضوع خودباوری را به چالش کشیده است و براین اساس مقام معظم رهبری چهار عظمت را در بیانیه گام دوم متذکر شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه عظمت وقوع انقلاب اسلامی ایران، عظمت راه طی شده و عظمت ایجاد تمدن اسلامی در فرمایشات مقام معظم رهبری ذکر شده است عنوان کرد: عظمت جوان مؤمن انقلابی به عنوان چهارمین بخش در فرمایشات مقام معظم رهبری مطرح است و ناگفته نماند که دشمن در تمام سال‌ها نظام را با جنگ تبلیغاتی به ناکارآمدی متهم کرده است.

 

معاون هماهنگ ‏کننده سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به هستههای مسئله محور و تشکیل آنها در دانشگاهها گفت: مسائل توسط شبکه بزرگ نخبگانی رصد می‌شود که ناحیه دانشجویی کرمانشاه یکی از پیشروترین استان‌ها در تشکیل هسته‌های مسئله محور بوده و انتظار داریم موضوع شناخت مسائل استان، کشور و بین‌المللی را مد نظر داشته باشند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار