راه‌اندازی پژوهشکده علمی در بسیج دانشجویی کرمانشاه

مسئول سابق ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با بیان اینکه پژوهشکده علمی در تمام رشته ‎ها در بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در دست اقدام و راه‎اندازی است گفت: بیش از نیمی از دانشجویان دانشگاه‎های استان عضو بسیج هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : صلاح‌الدین قرهتپه در مراسم تودیع و معارفه مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کرمانشاه، خاطرنشان کرد: دانشجویان بسیجی پیگیر بحق مطالبات مقام معظم رهبری توأم با اخلاق و منطق خواهند بود و تمام اینها نشان دهنده یک بسیج پویا است.

 

وی بیان کرد: پنج گروه دانشجویان بسیجی به صورت ویژه در حال بررسی مشکلات شهر کرمانشاه از جمله مبلمان شهری، ترافیک شهری، نارضایتی‌های اجتماعی، فرهنگی و شفاف سازی هستند و با مطالبه خود از مسئولان خواستار پاسخگویی صریح آنها هستند.

 

وی از تشکیل هستههای مختلف مطالبه‌گری در بسیج دانشجویی با رشتههای مختلف از جمله معماری، طراحی دوخت، برق و قدرت، اجتماعی و فرهنگی خبرداد و گفت: مرکز تحقیقات بسیج دانشگاه رازی به همت دانشجویان بسیجی این دانشگاه راه‌اندازی می‌شود.

 

وی از راهاندازی هیئت اندیشه‌ورز در ناحیه بسیج دانشجویی اشاره کرد و گفت: هر مدیریت در ناحیه دانشجویی دارای یک گروه اندیشهورز است که همفکری با  افراد زیر مجموعه این هیئت اندیشهورز سبب ترقی در مدیریتهای مختلف ناحیه دانشجویی شده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار