دانشگاه پیام نور لار:

دیدار با خانواده شهدا در هفته دفاع مقدس

دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور لار، به مناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهدا دیدار کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور لارستان پایگاه شهید شیخی، به دیدار خانواده شهید جعفر امیدوار از شهدای هشت سال دفاع مقدس رفتند.


شهید جعفر امیدوار، متولد شهرستان استهبان، در تاریخ ۵ مهر ۱۳۶۰ در سن شانزده سالگی و در عملیات آزادسازی حصر آبادان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

مادر شهید جعفر امیدوار در جمع بسیجیان گفت: شهید از دوران کودکی، در تشکل ها و برنامه های بسیجی و انقلابی شرکت داشت. او به دلیل علاقه زیاد خود به امام خمینی (ره)، به مبارزه با رژیم پهلوی پرداخت.

در ادامه، خواهر شهید، افزود: شهید در اوقات فراغت و تعطیلات تابستان نیز به کمک مردم و کار پاره وقت می پرداخت که به دلیل علاقه شهید به این کار بود و نیاز مالی به آن نداشت.

 همچنین، برادر شهید جعفر امیدوار، متن وصیت نامه شهید را خواند. قسمتی از وصیت نامه به این شرح است:

"باید بگویم که این بچه‌های ما با سلاح نیست که در برابر دشمن می‌جنگند؛ بلکه با نیروی ایمان به الله هست. به خدا قسم این بچه‌ها با میل و اشتیاق به‌سوی بعثی‌های کافر حمله می‌کنند و آنها را سرکوب می‌کنند.
پیام من به خانواده‌ام این است که برای من گریه نکنند؛چون من خوشحال هستم که به این راه رفته‌ام. من کوچک‌تر از آن هستم که به مردم پیام بدهم و تنها نکته‌ای که مدنظر من است این است که به حرف‌های امام گوش دهند و به آن عمل کنند".

در پایان، مادر شهید توصیه هایی به دانشجویان بسیجی مبنی بر شاد نکردن دشمنان اسلام و انقلاب، کرد.

ارسال نظر


captcha