مسئول بسیج دانشجویی شهرستان قائن:

طرح «آخر هفته‌های جهادی» در روستا‌های اطراف قائن برگزار می شود.

سید محمود شفیعی، مسئول بسیج دانشجویی قائن از اجرای طرح «آخر هفته‌های جهادی» در روستا‌های اطراف قائن خبر داد و گفت: در هفته دوم طرح، دانشجویان در روستای چاهک و موسویه خدمت رسانی کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سیدمحمود شفیعی، مسئول بسیج دانشجویی قائن، از اجرای طرح «آخر هفته‌های جهادی» خبر داد و گفت: این طرح با هدف ساماندهی به اردو‌های جهادی و رسیدگی به وضعیت روستا‌های اطراف شهرستان برنامه ریزی شده است.

شفیعی با بیان اینکه از ابتدای مهر تاکنون ۲ اردوی جهادی برگزار شده، گفت: اولین اردو هفته گذشته بود و دانشجویان جهادگر در روستای اسماعیل آباد حضور یافتند و به مدت دو روز به دیوارچینی و ساخت منزل یکی از محرومان این روستا پرداختند.

مسئول بسیج دانشجویی قائن بیان کرد: هفته دوم طرح در روستای چاهک و موسویه برگزار شد و دانشجویان جهادگر از بعدازظهر چهارشنبه در این روستا مستقر شدند و تا جمعه شب به فعالیت جهادی ادامه دادند.

وی ادامه داد: در این اردو سه شناژ، دیوارچینی و ساخت سقف انجام شد که در مجموع دانشجویان در ۴ باب منزل فعالیت می‌کردند.

شفیعی با بیان اینکه در اردو‌های جهادی ما دانشجویانی از دانشگاه‌های آزاد، بزرگهمر و پرستاری قائنات حضور می‌یابند، گفت: در این اردو ۱۲ نفر از دانشجویان قائن حضور داشتند.

 

---
---
---
---
---
---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار