شروع ثبت نام دوره اقتصادی«رویش ۳»

مسئول کارگروه اقتصادی معاونت جهادی بسیج دانشجویی گفت: دوره تخصصی رویش 3 ویژه گروه‌های جهادی فعال در عرصه اقتصادی 15 تا 17 آبان ماه برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمحمد امین میرچی، مسئول کارگروه اقتصادی معاونت جهادی بسیج دانشجویی در گفتگو با پایگاه جهادگران، گفت : دوره تخصصی رویش ۳ ویژه گروه‌های جهادی فعال در عرصه اقتصادی ۱۵ الی ۱۷ آبان برگزار می‌شود.

وی افزود:از جمله محور‌های مهم در اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، تکیه بر ظرفیت‌های انسانی و اجتماعی و بهره گیری از تشکل‌های خودجوش و مردمی است. در این میان گروه‌های جهادی با برخورداری از شبکه وسیع در سطح کشور و‌همچنین تعداد و کیفیت نیرو‌های جهادی مانند گذشته می‌توانند در الگوسازی و‌ترویج فعالیت‌های اقتصادی در مناطق روستایی موثر باشند.میرچی اضافه کرد:در همین راستا برای پشتیبانی محتوایی و عملیاتی گروه‌های جهادی در این حوزه، کارگروه اقتصادی ذیل معاونت جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی اقدام به برگزاری دوره رویش۳ کرده است. مخاطبین این دوره ، ۱۰۰ گروه جهادی برتر کشور و فعال در عرصه اقتصادی می باشند که با تیم خود در این دوره شرکت می کنند.

 

 
وی اضافه کرد: برگزاری دوره سوم رویش دارای اهداف ذیل می باشد:
۱) آموزش و توانمندسازی اقتصادی گروه های جهادی برتر کشور
۲) شبکه سازی گروه های جهادی فعال در حوزه های اقتصادی
۳) ایجاد کارگروه های تخصصی اقتصادی
۴) معرفی گروه های برتر
۵) تشکیل سند تجربیات اقتصادی گروه های جهادی
۶) آماده سازی گروه‏های جهادی برای همکاری با نهادهای حامیوی اظهار داشت:جهت ثبت نام در دوره رویش ۳ ، جهادگران به سایت سومین جشنواره ملی جهادگران مراجعه کرده و ثبت نام کنند. سپس در قسمت (ارسال طرح ،ایده، تجربه) با انتخاب موضوع «اقتصادی» عنوان را با تیتر موضوعی که گروه به صورت ویژه در عرصه اقتصادی بر روی آن کارکرده پر کنند. در قسمت بیان مسئله جهادگران به صورت کامل شرح بدهند که چه مسئله ای را حل کرده اند و در بخش چکیده گزارش فعالیتی که انجام شده توسط گروه به صورت کامل و مبسوط ارائه دهند.

 

تمام گروه های جهادی فعال در عرصه اقتصادی، جهت شرکت در این دوره ، باید از طریق سایت جشنواره ملی جهادگران اقدام نمایند.
 
برای ثبت نام به سایت زیر مراجعه کنید: 
 
https://b2n.ir/39520
 
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار