معاونت های گفتمان سازی و مطالبه گری در بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شد

با توجه به رویکرد جدید در بسیج دانشجویی در راستای عملیاتی کردن طرح اعتلاء بسیج دانشجویی، معاون گفتمان سازی و مطالبه گری رشماً در بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد شروع به کار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :با توجه به رویکرد جدید در بسیج دانشجویی در راستای عملیاتی کردن طرح اعتلا بسیج دانشجویی، معاون گفتمان سازی و مطالبه گری رسماً در بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد شروع به کارکرد.

 

طرح اعتلا بسیج دانشجویی با رویکرد ورود دانشجویان به عرصه‌های اجتماعی و تلاش برای حل مسائل و مشکلات اولویت‌دار دانشگاه و مردم و بر اساس منویات و انتظارات امامین انقلاب از جامعه دانشجویی در دستور کار بسیج دانشجویی کشور قرارگرفته و در حال اجرا هست.

 

 بر این اساس طی احکامی از طرف دکتر شهرام مهدوی مطلق مسئول بسیج دانشجویی استان؛ دانشجوی بسیجی محمد عبدالحسینی  به‌عنوان مسئول مطالبه گری و گفتمان سازی، سرکار خانم خرسندیان به‌عنوان مسئول پژوهش اقتصادی و دکتر صمد برسیاه به‌عنوان مسئول رشد و کادر سازی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند.

 

 

لازم به ذکر است چند سالی است بسیج دانشجویی استان با مطالبه گری و ورود به برخی مسائل حساس و پروژه‌های کلان با مطالبه گری توانسته است مرجع مورد اعتماد مردم و درعین‌حال پی گیر برای تسهیل در حل مسائل مردمی باشد.

 

ازاین‌رو هم‌اکنون بسیاری از مردم مشکلات و مسائل خود را با بسیج دانشجویی، جهت پی گیری مطرح می‌کنند. اکنون با تشکیل معاونت مطالبه گری در بسیج دانشجویی استان این آمادگی برای پی گیر هرچه بیشتر مسائل اولویت‌دار مردم ایجادشده است.

 

 

همچنین علاوه بر معاونت گفتمان سازی و مطالبه گری، معاونت پژوهش و فناوری و معاونت رشد و کادر سازی نیز در ستاد بسیج دانشجویی شروع به کارکرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار