مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد

فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد حول محور این سخن مقام معظم رهبری که جنگ در عرصه تعلیم و تربیت را جدی بگیرید، قرار میگیرد

جمعی از مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان یزد با نماینده ولی فقیه در استان؛ آیت الله ناصری دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، علی خیراندیش مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان یزد وظایف  خطیر دانشگاه فرهنگیان و‌ رسالت ‌سنگین این دانشگاه انسان ساز را یاد آور شد و افزود : فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد حول محور این سخن مقام معظم رهبری که جنگ در عرصه تعلیم و تربیت را جدی بگیرید، قرار میگیرد. 

 
علی خیراندیش  اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در مجموعه ی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در ابتدای تابستان تا کنون به محضر آیت الله ناصری ارائه کردند و همچنین از آمادگی این مجموعه جهت اطلاع رسانی و بصیرت دهی در مسائل آموزش و پرورش استان و کشور در پیش از خطبه های نماز جمعه خبر داد.
 
مسئول بسیج دانشجویی‌ دانشگاه‌ فرهنگیان افزود : در دانشگاه فرهنگیانی که محل و بستر  فرهنگ سازی ها میتواند قرار بگیرد و به جای حمایت، بودجه فرهنگی دانشگاه را محدود و حتی مسدود میکنند. 
 
در ادامه دیدار پورقیومی ، دبیر قرارگاه مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد و عضو  شورای صنفی رفاهی گوشه ای از مسائل ، مشکلات و دغدغه هایی  نظیر اعلام وضعیت پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان یزد(ساختمان قدیمی و‌۵۰سال ساخت پردیس برادران و موقعیت  نامساعد جغرافیایی پردیس خواهران و عدم حمایت مسئولین در جابه جایی آن، سنگ اندازی های وزارت علوم در راه دانشگاه فرهنگیان نظیر عدم مجوز استخدام هیئت علمی متهعد،کارآمد و انقلابی برای دانشگاه فرهنگیان و عدم تخصیص سرانه غذایی مصوب وزارت علوم برای دانشجو معلمان) ، از دیگر مواردی بود که دبیر قرارگاه مطالبه گری بسیج دانشجویی  دانشگاه فرهنگیان  یزد به آن ها اشاره کرد و خواستار حل و فصل هرچه‌سریع تر آن ها شد.
 
در پایان جلسه آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد و امام جمعه یزد فرمودند : حتی بسیار قبل تر از تاسیس دانشگاه فرهنگیان،ماها دغدغه ی چگونگی اداره شدن آن را داشتیم ، بارها به خدمت مقام معظم‌رهبری رسیده ام و صحبت ها و مسائل و مشکلات دانشگاه فرهنگیان ازجمله دغدغه های دانشجویان را به سمع و نظر ایشان رسانده ام. خوشحالم از آنکه شما معلمان جوان دغدغه مندید. این شما ها هستید که باید در مساله ی پرورش و آموزش،خصوصا پرورش دینی ،اعتقادی نسل جوان کشور ایفای نقش کنید. دغدغه ها و مسائلی که مطرح کردید با شخص استاندار محترم(رئیس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان یزد)درمیان خواهم گذاشت و پیگیری خواهم کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار