بیانیه مشترک بسیج دانشجویی دانشگاههای سهند و علوم پزشکی تبریز؛

برنج های احتکاری منتسب به شخص ذی نفوذ تعیین تکلیف شوند/نتایج رسیدگی در اختیار افکار عمومی قرار گیرد

بسیج دانشجویی دانشگاههای سهند و علوم پزشکی تبریز بیانیه مشترکی در خصوص عدم تعیین تکلیف برنج های مکشوفه منتسب به فرد ذی نفوذ صادر کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های سهند و علوم پزشکی تبریز بدین شرح می باشد: با توجه به اخباری که طی چند روز اخیر در فضای خبری استان مبنی بر احتکار چندین تن برنج توسط یکی از افراد سرشناس و ذی‌نفوذ پیچیده است، ضمن دفاع از آبروی شهروندان اعلام می دارد حسب وظیفه‌ی خود به عنوان موذن جامعه و به نمایندگی از قشر انقلابی، دستگاه‌های ذی‌ربط باید بدون هیچگونه تبعیض و مقابله با هرگونه فشار از طرف هر شخص و نهادی این پرونده را به طور کاملا عادلانه بررسی نموده و بی طرفی را در این پرونده رعایت  نمایند.

بر این اساس ما به عنوان قشر دانشجو و انقلابی جامعه از سازمان تعزیرات حکومتی درخواست می کنیم:

۱-هر چه سریعتر این پرونده را به سرانجام رسانده و مانند خیلی از دستگاه‌های مسئول، روند رسیدگی به پرونده را شامل مرور زمان نکنند.

۲-اگر در طی این پروند فشار از طرف هر یک از اشخاص حقیقی و دستگاه‌ها مسئول برای صرف نظر کردن یا تحت تاثیر قرار دادن رای شما آورده شده است، اعلام نمایید و بدانید دانشجویان از اقدام قانونی و انقلابی شما حمایت خواهند کرد.

۳ -نتیجه‌ی نهایی جهت تنویر افکار عمومی وگسترش شفافیت، به صورت علنی در اختیار رسانه‌ها قرار گیرد.

۴- با فرد یا افراد متخلف بر اساس مُر قانون برخورد شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار