رتبه اول و سوم دبیران برتر قرارگاه مطالبه گر شهید احمدی روشن کشور به کهگیلویه وبویراحمدی ها رسید

جناب آقای بهنام احمدی رتبه اول دبیران برتر کشور و سر کار خانم زینب شیردل رتبه سوم دبیران برتر قراره گاه احمدی روشن کشور را از استان کهگیلویه و بویراحمد بدست آوردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : طی مراسمی با حضور دکتر نیک روش مسول بسیج دانشجویی کشور و جمعی از مسئولان بسیج دانشجویی  از فعالیت ها و اقدامات  قرارگاه شهید احمدی روشن 31 استان کشور تجلیل به عمل آمد.

 

همچنین در این مراسم ستاد قرارگاه شهید احمدی روشن کشور طبق سنجه و شاخصه های دقیقی که در طول ۱۸ماه اخیر  مورد ارزیابی قرار داد و دبیران برتر را انتخاب و اعلام کرد.

 

جناب آقای بهنام احمدی رتبه اول دبیران برتر کشور و سر کار خانم زینب شیردل رتبه سوم دبیران برتر کشور را از استان کهگیلویه و بویراحمد بدست آوردند.

 

قرارگاه شهید احمدی روشن با حضور فعال دانشجویان دانشگاه‌های مختلف استان در زمینه مطالبه‌گری از مسئولان و ورود تخصصی و ارزیابی مسائل اولویت دار  استان به منظور حل مشکلات و دغدغه‌های مردم فعالیت می‌کند.


از اقدامات قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال گذشته می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 

_ ورود به موضوع پتروشمی سقاوه

_احقاق حق 8 میلیارد و دویست میلیونی دستمزد عقب افتاده کارگران سد چمشیر که بیش از 12 ماه حقوق عقب افتاد داشتند

_افشای جابه جایی پول های بانکی

_افشای فرار مالیاتی و بدهکاری کلان برخی از صاحبان زر و زور در استان و پیگیری تا اعلام حکم برخی از این افراد

 

_افشا و ورود به ماجرای زمین خواری در حومه شهر یاسوج و روستای سروک، تپه های اطراف شهر سی سخت، زمین خواری مالکان در دشت سقاوه و ارجاع آن به مراجع قضایی استان جهت پیگیری

_ورود جدی و فعال به استخدام های فله ای استان

_افشای جزئیات کلاه برداری کلان پیمانکار آموزش و پرورش در توزیع کتب درسی بین دانش آموزان (همچنان در حال پیگیری از نهادی های ذی صلاح)

_ورود به ماجرای واگذاری کارخانه قند یاسوج و افشای پشت پرده های جدیدی از تخلف های صورت گرفته مالکان (در حا پیگیری )

_تشکیل تیم تخصصی آسیب های اجتماعی و ورود به معظل طلاق ( تشکیل قرارگاه استانی متشکل از مدیرکل اموربانوان استانداری، معاونت پیشگیری از جرائم دادگستری استان، مدیرکل امور اجتماعی استانداری و نماینده های ویژه نیرو انتظامی، آموزش و پرورش، صدا و سیما و جامعه دانشگاهی)

 

 

 

  


 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار