موزه ۱۳ آبان قلب تپنده اقدامات جوانان مومن و انقلابی علیه استکبار جهانی است

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به اینکه بازسازی اسنادی که در سفارت سابق آمریکا به دست آمد، خیانت این کشور را اثبات کرد، گفت: موزه ۱۳ آبان قلب تپنده اقدامات جوانان مومن و انقلابی علیه استکبار جهانی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویینیک روش، رئیس سازمان بسیج دانشجویی امروز و در آستانه روز ملی استکبارستیزی در مراسم رونمایی از دیوار نگاره‌های موزه ۱۳ آبان گفت: امیدواریم این رونمایی باعث امتداد شعار‌های اصیل انقلاب شود.


نیک روش با بیان اینکه شعار‌های انقلاب اسلامی شعار‌های فطری است و اختصاص به یک نسل و جامعه خاص ندارد، افزود: در طی ۴ دهه گذشته ملت ایران پرچم مبارزه با استکبار به ویژه آمریکا را به بهترین نحو به اهتزاز درآورده و ما از این حیث خدا را شاکریم که این شعار‌ها نسل به نسل منتقل شده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در خصوص دیوار نگاره‌های موزه ۱۳ آبان گفت: طی فراخوانی از هنرمندان ارزشی دعوت شد تا طرح‌های جدید خود را با رویکرد ظلم‌ها و جنایت‌های آمریکا علیه ملت ایران و دنیا و همچنین به تصویر کشیدن اقتدار و مقاومت ملت ایران ارائه کنند و این آغازی برای بهره برداری جدی‌تر از سفارت سابق آمریکا است.

وی با بیان اینکه سفارت سابق آمریکا محلی برای ساماندهی اقدامات و جاسوسی علیه ملت ایران و مسلمانان منطقه بوده، تصریح کرد: موزه ملی استکبارستیزی و بهره برداری بیش از پیش از موزه ۱۳ آبان از اقداماتی است که پیگیری خواهیم کرد.

نیک روش با اشاره به اینکه بازسازی اسنادی که در سفارت سابق آمریکا به دست آمد، خیانت این کشور را اثبات کرد، افزود: این مکان قلب تپنده اقدامات جوانان مومن و انقلابی علیه استکبار جهانی بوده و روز به روز نیز این اقدامات توسعه خواهد یافت.

وی با بیان اینکه برنامه‌های خوبی برای ساماندهی علمی و فرهنگی و آنچه مایه اقتدار آزادی خواهان جهان خواهد بود را به اجرا می‌گذاریم، اظهار کرد: امیدواریم پرچم استکبارستیزی ملت ایران به ظهور امام زمان(عج) وصل شود و شاهد غلبه مستضعفین بر مستضعفین عالم باشیم.

گفتنی است، مراسم رونمایی از دیوار نگاره‌های موزه ۱۳ آبان با حضور جمعی از مسئولان لشکری، کشوری، نمایندگان مجلس و فعالان دانشجویی در محل ۱۳ آبان در حال برگزاری است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار