یادداشت/ کیانوش محمدی:

سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که میتوانند چپاولگران را به زباله دان تاریخ بسپارند

امروز یادآور حماسه ملت ستم دیده ایران روزی است که غنچه های انقلاب اسلامی شکفته شد. ظرافت و زیبایی یافت. استعمارگران رامایوس ساخت و درسی به آنان آموخت که توان فراگرفتن آن در هیچ مکتبی نداشتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /کیانوش محمدی، مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ممسنی، به مناسبت هفته استکبارستیزی مطلبی نوشت که متن آن به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهم آبان روز تجلی دوباره ی آزادگی و شجاعت و غیرت انقلابی در ملت مسلمان ماست. مقام معظم رهبری
 
۱۳آبان! تو را خوب میشناسم. تاریخ میهنم در این روز تلألؤیی خدایی دارد. روزی که سرزمینم، مردمانم، جوانانم از پیر مرید خود جدا افتادند و دگر روز دانش آموزان وطنم صف به صف با اراده ای آهنین نماز عشق را به جماعت اقتدا کردند.

روزگاری دیگر چنین روزی دانشجویانم به پیروی از پیر خمین دیوارهای بلند و پوشالی استکبار را فروریختند و زیبنده ترین درفش شجاعت را برافراشتند و با رهبر خود تا پای جان عهد جانانه بستند.

سیزدهم آبان، روز من، روز تو، روز همبستگی ها، گره کردن مشت ها و فرود آوردن آن بر سر استکبار است.

امروز سالروز کندن سیم خاردار های لانه ای است که استعمار را به روح ما تنگ تر می کرد و بالارفتن از دیواری است که حصار شده بود بر عزت نفس مان امروز جوانان آزاده ایرانی شرف، عزت و استقلال را به خود هدیه دادند. غرورشان را از استعمارگران پس گرفتند.

ازخودگذشتگی و رشادتشان را به جهانیان نشان دادند و با خود نشان انقلاب را تثبیت کردند. یوم الله ۱۳ آبان تبلور وحدت و همدلی مردم، تلفیق و همراهی علم و جهاد، ارج نهادن به استقلال و نفی سلطه بیگانگان و همبستگی ملت با ولایت را به همراه دارد.

 امروز یادآور حماسه ملت ستم دیده ایران روزی است که غنچه های انقلاب اسلامی شکفته شد. ظرافت و زیبایی یافت. استعمارگران رامایوس ساخت و درسی به آنان آموخت که توان فراگرفتن آن در هیچ مکتبی نداشتند.

 سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که میتوانند چپاولگران را به زباله دان تاریخ بسپارند و در معبد انسانیت، آزادانه و آگاهانه در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید به نماز بایستند و تنها در برابر الله به کرنش و سجود بنشینند و جز او همه را طرد کنند.

ایران در ۱۳آبان درخشید و هر یک از شعشعه های این درخشش یک جوان دانش آموز بود. بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی این روز را به تمامی دانش آموزان ایران زمین تبریک و تهنیت عرض می کند.

ارسال نظر


captcha