بسیج دانشجویی استان کرمان;

مبارزه با استکبار جهانی و دولت های ظالم راهبرد دائمی جمهوری اسلامی ایران

13 آبان تداعی کننده­ ی اوج بصیرت و ایمان جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی و از ماندگارترین حوادث در تاریخ انقلاب و نقطه ی عطفی در تجلی روح استکبار ستیزی و استقلال طلبی و نایل شدن به اوج قله های عزت و اقتدار است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بیانیه بسیج دانشجویی استان کرمان به مناسبت یوم الله 13 آبان ماه به شرح زیر است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

13آبان تداعی کننده­ی اوج بصیرت و ایمان جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی و از ماندگارترین حوادث در تاریخ انقلاب و نقطه ی عطفی در تجلی روح استکبار ستیزی و استقلال طلبی و نایل شدن به اوج قله های عزت و اقتدار است.

تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال 1343 در اعتراض به لایحه ی ننگین کاپیتولاسیون، کشتار وحشیانه و بی ­رحمانه­ی دانش­آموزان انقلابی به دست رژیم ظالم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال 1358 از جمله وقایع مهم و ماندگار در 13 آبان می باشد.

در 13 آبان 1358 لانه­ی جاسوسی آمریکا که مرکز توطئه و تدوین نقشه های شوم و اتاق فکر استکبار برای ضربه زدن به نظام اسلامی بود توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) تسخیر شد که امام خمینی آن حادثه ی عظیم را انقلاب دوم نامیدند.

بدون شک ایمان، بصیرت، شور انقلابی و تشخیص صحیح و به موقع دانشجویان، نشأت گرفته از قیام کربلا و اندرزهای عاشورا بود که نقشه های شوم آمریکا برای اضمحلال، منزوی کردن و ضربه زدن به ایران اسلامی را در نطفه خفه ساخت. توطئه ها و جنایت های دولت آمریکا هرگز از حافظه­ی تاریخی ملت ایران به محاق فراموشی سپرده نخواهد شد و شعار مرگ بر آمریکا با مشت های گره کرده و با صلابت تر از گذشته طنین انداز خواهد گشت.

بسیج دانشجویی استان کرمان ضمن گرامی داشت یوم الله 13آبان و دعوت از عموم ملت شریف ایران جهت شرکت در راهپیمایی این روز و با تأکید دوباره بر فرمایش آن پیر فرزانه که «آمریکا شیطان بزرگ است» موارد ذیل را خاطر نشان می سازد:

مبارزه با استکبار جهانی و دولت های ظالم و خودکامه و حمایت از ملت های مظلوم و مستضعف جهان به عنوان راهبرد دائمی و غیرقابل تغییر جمهوری اسلامی ایران بوده است و سرسوزنی از ارزش های اصیل نظام ، قابل مسامحه نخواهد بود و امسال نیز شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس با مشت های گره کرده ی ملت انقلابی ایران بر این موضوع تاکید دارد.

 دشمنی دیرینه ی ایالات متحده ی آمریکا و هم پیمانان آن با نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی ایران درطول40سال گذشته به انحاء مختلف قابل مشاهده بوده است و با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب؛ هرگونه خوشبین بودن و اعتماد به آمریکا نتیجه ای جز خواری و ذلت برای ملت ایران در پی نخواهد داشت.

فرامین مقام معظم رهبری در خصوص ممنوع بودن مذاکره با آمریکا و مقابله با هرگونه نفوذ غربی ها در کشور باید فصل الخطاب و نصب العین مقامات جمهوری اسلامی ایران و دستگاه دیپلماسی کشور قرار گیرد.

از دولت محترم انتظار می رود در خصوص بهبود وضعیت معیشتی مردم به ویژه طبقات آسیب پذیر و محروم جامعه، تثبیت وضعیت ارزی و مقابله با مفسدان اقتصادی، اقدامات اساسی انجام دهد و از پرداختن به مسائل حاشیه ای، به شدت احتراز نماید.

در پایان برای روح بلند بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی امام راحل عظیم الشان و تمامی شهدای راه حق و حقیقت به خصوص شهدای 13 آبان از خدای منان خواستار علو درجات هستیم.

و از خدای متعال صحت، سلامت و آرزوی توفیق روز افزون برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه ای عزیز را خواستاریم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار