دیدار مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان با مسئول معاونت تربیت بدنی سپاه قائم آل محمد (عج) استان

این جلسه در راستای تعامل و همکاری در حوزه تربیت بدنی پایوران و بسیجیان در ناحیه دانشجویی صورت گرفت


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی در این جلسه که با حضور مسئول حوزه بسیج دانشجویی استان سمنان، مسئول تربیت بدنی ستاد و مسئول تربیت بدنی ناحیه دانشجویی صورت گرفت، آقای محمد شوقانی بیان داشتند:

ایشان تربیت بدنی را یکی از عوامل تاثیر گذار در تقویت و تربیت جسم و روان برشمردند و از آن به عنوان یکی از نیازمندی‌های لازم نیروهای شاغل در سپاه اعلام نمودند. ایشان هدف اصلی ورزش سازمانی را آمادگی جسمانی دانسته و اعلام نمودند تربیت بدنی استان آمادگی همراهی و کمک به تمامی نواحی از جمله ناحیه دانشجویی را در حوزه تربیت بدنی کادر و بسیجیان دارا می باشد. ایشان با تاکید بر اهمیت سامانه جدید تربیت بدنی اعلام داشتند کلیه اطلاعات پایوران در این سامانه بارگذاری شده و تمامی حضور و غیاب ها و تست های ورزشی در آن ثبت و جوابگوی تمامی استعلامات از طریق سامانه خواهد بود.

وی در ادامه از ظرفیت خوب ناحیه دانشجویی در راستای برگزاری مسابقات ورزشی حوزه ها و پایگاه ها در قالب برنامه‌های طرح اعتلا برشمرده و اعلام داشتند ناحیه دانشجویی در راستای برنامه های ابلاغی برنامه کوهنوردی با ظرفیت ۱۰۰ نفر را برای بسیجیان دانشجو می تواند برگزار نماید و اعتبارات آن از طریق طرح و برنامه استان و ناحیه واگذار خواهد شد که این برنامه در ۶ ماهه دوم سال باید برابر با پیگیری‌های فرمانده محترم سپاه استان انجام گیرد، و از ناحیه دانشجویی درخواست نمودند در طرح جهادی اصلاح ساختار رقابتی به معاونت تربیت بدنی مساعدت داشته باشند. ایشان همچنین برای مسئول جدید تربیت بدنی ناحیه آرزوی موفقیت نموده و اعلام داشتن هر چه در این حوزه پیگیری و ممارست صورت گیرد نشاط بیشتری در بین کارکنان تجلی پیدا خواهد کرد

در ابتدای صحبت آقای بخشیان با گرامیداشت ایام ماه ربیع الاول و میلاد با سعادت پیامبر اکرم صلی الله از حمایت و همراهی تربیت بدنی سپاه استان با تربیت بدنی ناحیه دانشجوی تقدیر و تشکر نمودند. ایشان با توجه به جوان دانستن شاغلین در ناحیه دانشجوی اعلام داشتند که همه همکاران آمادگی لازم در جهت کسب و تقویت آمادگی جسمانی را دارند. ایشان در ادامه ابراز امیدواری کردند که بتوان تعامل خوبی در راستای ورزش سازمانی برای نیروهای پایور ایجاد نمود تا به هدف نهایی که تقویت و حفظ چابکی و آمادگی جسمانی است، دست یافت.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار