به‌مناسبت 13 آبان؛

نمایشگاه استکبار ستیزی در دانشگاه فرهنگیان افتتاح شد + عکس

به‌مناسبت ۱۳ آبان و سال‌روز تسخیر لانه جاسوسی، نمایشگاه استکبارستیزی توسط دانشجویان بسیجی پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان بوشهر افتتاح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به مناسبت ۱۳ آبان ماه، روز استکبارستیزی و سال‌روز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام، نمایشگاه استکبار ستیزی که توسط دانشجویان بسیجی پردیس بنت الهدی صدر دانشگاه فرهنگیان بوشهر برپا شده است، افتتاح شد.

دبیر نمایشگاه استکبارستیزی دانشگاه فرهنگیان توجه به اهمیت و تاثیر این روز بر اقتدار جمهوری اسلامی در سیاست های خارجی و تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری بر نهادینه کردن استکبار ستیزی در آموزش و پرورش و اجرای برنامه‌هایی جهت روشنگری و تبیین ماهیت ۱۳ آبان را از جمله دلایل و اهداف برپایی این نمایشگاه برشمرد.

افتتاحیه این نمایشگاه با حضور سرپرست پردیس بنت الهدی صدر، مسئول امور فرهنگی و جانشین خواهر ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر، پرسنل پردیس بنت الهدی صدر و استقبال پرشور دانشجومعلمان انجام شد.

در این مراسم ابتدا بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان توسط یکی از دانشجویان قرائت شد. متن این بیانیه شامل بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در رابطه با سیزده آبان و اهمیت حوادث پیش آمده در این روز بود. در این بیانیه دانشجویان این دانشگاه خود را در تقابل با استکبار، موظف به حفظ وحدت و پیروی از ولایت فقیه دانستند.

احمدزاده مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی عمار از اقدامات دانشجویان تقدیر کرد. وی با اضافه کردن این نکته که دانشجویان این دانشگاه از دانشجویان پرکار و فعال هستند، از مسئولین دانشگاه خواست که کما فی السابق در روند فعالیت های دانشجویان همراه ایشان باشند.

محمدی، سرپرست پردیس ینت الهدی صدر ضمن تشکر از زحمات دانشجویان، یادبود ۱۳ آبان را از اقدامات اساسی ذکر کرد و با بیان آگاهی نسبت به کمبود امکانات، از فعالیت های آن ها تقدیر کرد. وی این موضوع را افزود که باید شرایط را برای آگاهی سیاسی و اجتماعی دانشجویان در سطح دانشگاه و جامعه فراهم کرد و با تلاش همین دانشجویان، انقلاب اسلامی را به انقلاب حضرت مهدی(عج) پیوند داد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار