مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

دشمن از اتحاد و همدلی میان مردم ترس دارد

ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی گفت: یکی از مظاهر وحدت و تقریب مذاهب اسلامی همین استکبارستیزی است که از مفاهیم بلند اسلام و آموزه های قرآنی مشترک مسلمین است .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمنان از وحود و انسجام مردم ایران می ترسند،گفت: یکی از مظاهر وحدت و تقریب مذاهب اسلامی همین استکبارستیزی است که از مفاهیم بلند اسلام و آموزه های قرآنی مشترک مسلمین است .

وی ادامه داد: بی تردید،وحدت و انسجام امروز ملت ایران که از برکات انقلاب است را مرهون رهبری معظم انقلاب و اسلام ناب محمدی هستیم .

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی حضور شیعه و سنی  در راهپیمایی ها کنار یکدیگر را خار در چشم دشمنان دانست و تصریح کرد: این حضور عالمانه شیعه و سنی در کنار هم در مراسم یوم الله ۱۳ آبان نشان از عمق درک صحیح اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی است.

صلاحی با بیان اینکه اسلام مخالف ظلم و استعمار است خاطرنشان کرد: اسلام با دشمن مرزبندی هوشمندانه دارد بطوری که حامی پابرهنگان و مستضعفان عالم و مخالف اشرافی گری و محافظه کاری است.

وی ادامه داد: دانشجویان بسیجی که پاسداران ارزش‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با بیان اینکه وحدت و همدلی به نفع مسلمانان و تفرقه و جدایی به ضرر آن هاست، عنوان کرد: دشمنان نظام در طول 40 سال اخیر تمامی تلاش خود را به کار بستند تا با ایجاد تفرقه در میان ملت ایران، اهداف شوم خود را در کشور ما عملی کنند.

صلاحی تاکید کرد: اما همواره هوشیاری و بصیرت ملت ایران، این توطئه ها را خنثی و دشمنان را ناامید کرده است.

وی با اشاره به ارادت قلبی ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی، افزود: دشمنان هیچگاه نمی توانند مردم ایران را از آرمان های انقلاب، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دور کنند.

 

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: درود بر پیشگامان تشکیل حکومت بزرگ جهانی از شیعه و سنی در عصر اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا و سلام و صلوات بر زمینه سازان این مسیر پربرکت از شهدای صدر اسلام تا دفاع مقدس و مدافعان حرم که خونشان همچنان جاری است.

.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار