به همت معاونت بازرسی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

نظرخواهی انتخاب مسئول بسیج واحد خواهران دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد

به همت معاونت بازرسی ناحیه بسیج دانشجویی نظرخواهی انتخاب مسئول جدید بسیج واحد خواهران دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان نظرخواهی انتخاب مسئول بسیج واحد خواهران دانشگاه علوم پزشکی سمنان با حضور اعضای شورای پایگاه و مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی شهرستان سمنان و مسئول بازرسی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار گردید.


در ابتدای مراسم سرکار خانم شهابی فر مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی شهرستان سمنان ضمن تشکر از زحمات سرکار خانم وفایی نژاد مسئول قبلی واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: در این مدت  واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان پیشرفت خوب و چشم گیری داشته است که این پیشرفت مدیون تلاش سرکار خانم وفایی نژاد و اعضای شورای پایگاه بوده است که امید است با انتخاب مسئول بعدی نیز این پیشرفت روز به روز بیشتر شده و به اهداف عالی مجموعه ی بسیج دانشجویی نزدیکتر شود.

در ادامه سید محمد معروفی مسئول بازرسی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن توضیح دستورالعمل و شیوه نامه نظرخواهی انتخاب مسئولین بسیج دانشجویی واحد خواهران گفت: یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب مسئولین بسیج دانشجویی وجود روحیه ی انقلابی در افراد است که الحمدلله این ویژگی در تمامی کاندیدای محترم وجود دارد و از بسیجیان محترم می خواهیم تا با شناختی که از کاندیدای این نظرسنجی دارند نظر خود را به ما اعلام فرمایند و ما نیز پیشاپیش برای مسئول آینده آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم مسئول جدید که توسط شما انتخاب می شود با کمک سایر خواهران بتواند در راستای اهداف مجموعه گام بردارد.

در انتها سرکار خانم وفایی نژاد مسئول سابق واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ضمن ارائه گزارش عملکرد در طول دوره مسئولیتشان گفت: در طول این مدت سعی کردیم برنامه های متنوعی را با کمک سایر اعضا اجرا کنیم از جمله این برنامه ها می توان به اجرای جشن هایی به مناسبت های ملی و مذهبی، برگزاری حلقه های مطالعاتی در محیط خوابگاه و.. نام برد. در این مدت برای افزایش صمیمیت میان دانشجویان و مجموعه ی بسیج تلاش های بسیاری صورت پذیرفته است امیدواریم تا مسئول بعدی به همراه اعضای شورای خود بتواند در اجرای برنامه های خود موفق باشد.

در پایان مراسم پس از نظرسنجی از خواهران بسیجی سرکار خانم خلیل زاده بعنوان مسئول جدید واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان انتخاب شد. سرکار خانم خلیل زاده دانشجوی رشته فیزیوتراپی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و از فعالین فرهنگی بسیج دانشجویی بوده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار