آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان برگزار گردید

در این مراسم از زحمات برادر مصطفی کاشی مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سمنان تقدیر و برادر حسین قدیری به عنوان مسئول جدید معرفی گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سمنان با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و رئیس و معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و دانشجویان بسیجی برگزار گردید.

محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با ابراز رضایت از عملکرد فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان گفت: فعالیت های بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی در انجام امورات محوله بسیار موفقیت آمیز بوده است و امید است در برنامه های مختلف با تلاش و کوشش بسیار توانمند و سربلند بیرون بیایند.

بخشیان با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: آغاز راه گام دوم انقلاب اسلامی با تاکید مقام معظم رهبری به جوانان شکل گرفته است و ما نیز برای تحقق این موضوع به کادر سازی که اصلی ترین ماهیت بسیج دانشجویی است اهمیت ویژه ای می دهیم، همچنین برای این کادرسازی در بسیج دانشجویی می بایست مجموعه های دانشگاهی با عزمی راسخ برای هم افزایی در این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.

وی در ادامه افزود: یکی از ارکان نقش آفرین در دانشگاه ها بسیج دانشجویی است و ما تمام توان خود را برای اجرای هر چه بهتر برنامه ها به کار می گیریم و هم چنین دست یاری خود را برای تعامل هر چه بهتر از گذشته به سمت دانشگاه ها دراز می کنیم.

در ادامه دکتر محمد روحانی مقدم معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان ضمن تشکر از فعالیت های بسیج دانشجویی گفت: همه ی ما این افتخار را داریم که به عنوان بسیجی در جهت تداوم ارزش ها تلاش می کنیم و به سوی اهداف انقلاب با یاری خون شهدا حرکت می کنیم.

معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان در ادامه گفت: همکاری های خوبی بین دانشگاه و بسیج دانشجویی در حال انجام است و برنامه های خوبی تا به امروز انجام شده است و از بسیجیان عزیز درخواست داریم تا با قوت بیشتری در راستای اهداف عالی نظام تلاش کنند تا ان شاا.. با کمک هم بتوانیم جامعه و محیط دانشگاه را برای ظهور حضرت مهدی (عج) آماده کنیم و دست به دست هم زمینه ساز ظهور حضرت بقیه ا..(عج) باشیم.

در ادامه دکتر عبدا... خالصی دوست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان گفت: یکی از افتخارات من این است که معلم بسیجی هستم و بهترین افتخار شما نیز این است که دانشجوی بسیجی هستید. دانشگاه آزاد اسلامی و بسیج دانشجویی هر دو مولود انقلاب اسلامی هستند و از شما نیز انتظار می رود که هر جا در دانشگاه نیاز به کمک وجود دارد بسیجیان وارد عمل بشوند و به مسئولین دانشگاه کمک کنند.

خالصی دوست گفت: بسیج در هرجا که احساس تکلیف کند وارد عمل میشود و مجموعه ی بسیج باید تلاش کند که در همه ی موضوعات و امورات با سرعت هر چه بیشتر در راستای اهداف انقلاب انجام شود. و شما نیز نباید حلقه ی بسیج دانشجویی را تنگ کنید و باید تمام تلاش خود را برای جذب حداکثری در دانشگاه به کار گیرید.

طی این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های برادر مصطفی کاشی، برادر حسین قدیری به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین سرکار خانم نوری به عنوان مسئول واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان معرفی شدند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار