مسئول جدید"رسانه و جریان‌سازی"دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون منصوب شد

شایان باذلی، دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون به عنوان مسئول جدید "رسانه و جریان‌سازی" دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون منصوب شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شایان باذلی، دانشجوی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون به عنوان مسئول جدید "رسانه و جریان‌سازی" دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازرون منصوب شد.

حضور پررنگ و موثر در تولید محتوا و جریان سازی در فضای مجازی برای تاثیرگذاری بر افکار عمومی دانشگاه و جامعه با بهره گیری از خلاقیت دانشجویان  مستعد و علاقمند به فنآوری اطلاعات و ارتباطات، ماموریت کانون فضای مجازی و جریان‌سازی بسیج دانشجویی محسوب می‌شود.

باذلی، حضور منسجم و هدف‌مند دانشجویان بسیجی در شبکه‌های اجتماعی جریان‌ساز را از جمله برنامه‌های خود دانست و عنوان کرد: آموزش‌های لازم در قالب کارگاه‌های مختلف برای کارآمدسازی دانشجویان بسیجی جهت حضور موثرتر در فضای مجازی در دستور کار قرار دارد.

لازم به ذکر است در کارنامه باذلی، مسئولیت حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون، مسئول گروه جهادی شهید علی اکبر پیرویان، مدیریت نشریات بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون و همکاری با برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌های کشوری، استانی و محلی اشاره کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار