مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان در دیدار با رییس دانشگاه پیام نور استان:

تشکل دانشجویی کارآمد است که بتواند در کنار مجموعه مدیریتی دانشگاه و با ایجاد هسته های مسئله محور، نسبت به حل مشکلات جامعه مخاطب مبادرت بورزد

عارف رئوفی با بیان توضیحاتی در مورد طرح اعتلا، عنوان کرد:(( برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، باید در جهت ایجاد هسته هایی با حضور اساتید و دانشجویان در سطح دانشگاه های استان گام برداریم.))


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در ابتدای این جلسه که با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان، رییس دانشگاه پیام نور استان و مسئول دفتر نهاد رهبری این دانشگاه برگزار شد، عارف رئوفی ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج دانشجویی، به ارائه رویکردهای جدید مجموعه بسیج دانشجویی در ایجاد هسته های مسئله محور، جهت حل چالش های انقلاب اسلامی پرداخت.

در ادامه رئوفی با بیان توضیحاتی در مورد طرح اعتلا، عنوان کرد:(( برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب، باید در جهت ایجاد هسته هایی با حضور اساتید و دانشجویان در سطح دانشگاه های استان گام برداریم. ))

آن گاه دکتر خیری ضمن استقبال از حضور مجموعه بسیج دانشجویی در دانشگاه پیام نور استان، به بیان توضیحاتی در مورد بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت.

وی هم چنین در ادامه با استقبال از پیشنهاد آقای رئوفی برای تشکیل هسته های مسئله محور در حوزه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، موافقت خود را جهت حضور در این هسته ها به عنوان استاد مشاور اعلام کرد.

در پایان جلسه دو طرف ابراز امیدواری کردند که با هم افزایی و تعامل بیشتر دو مجموعه و رایزنی با دفتر حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس، بتوانند فضا را برای میزبانی از شهدای گمنام در این دانشگاه، فراهم کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار