مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی :

مهمترین هدف جشنواره ققنوس شناسایی و ایجاد زمینه رشد و ارتقا استعدادهای هنری دانشجویان است

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: مهمترین هدف برگزاری جشنواره شناسایی دانشجویان هنرمند انقلابی است تا بتوانند از هنر برای بیان چالش‌های اصلی نظام استفاده کنند و انگیزه ایجاد شود تا پا به عرصه جنگ فرهنگی و هنری علیه دشمنان بگذارند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی برگزاری با اشاره به برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره استانی ققنوس گفت:جشنواره هنری دانشجویی ققنوس از سال 1394 در کل کشور توسط سازمان بسیج دانشجویی کشور کلید خورد که در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود و امسال سومین دوره آن در استان خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:هنرباید درخدمت تعالی انسان‌ها قرار گیرد، وقتی دین متعالی کننده انسان ها است پس می توان از هنر اسلامی به عنوان ارتقا دهنده روح و افکار انسانی یاد کرد.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی مهمترین هدف جشنواره را شناسایی و ایجاد زمینه رشد و ارتقا استعدادهای هنری دانشجویان خواند و تصریح کرد: مهمترین هدف برگزاری جشنواره شناسایی دانشجویان هنرمند انقلابی است تا بتوانند از هنر برای بیان چالش‌های اصلی نظام استفاده کنند و انگیزه ایجاد شود تا پا به عرصه جنگ فرهنگی و هنری علیه دشمنان بگذارند.

صلاحی با تاکید بر اینکه، هنر یکی از ابزارهای مهم جشنواره هنری دانشجویی ققنوس به‌شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: امروز باید با اتخاذ تدابیری، مسیر جشنواره را درست هدایت کنیم که یکی از این راهکارها، سازماندهی و جریان‌دهی است که معتقدیم برای این مهم باید برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: بسیج دانشجویی به دنبال استفاده از ظرفیت حداکثری دانشجویان استان در عرصه هنر و ترویج فرهنگ و نگاه انقلاب اسلامی با بهره گیری از رشته های فرهنگی و هنری است.

مسئول دانشجویی خراسان جنوبی با اشاره به ارسال ۸۰ اثر به دبیرخانه بسیج دانشجویی استان عنوان کرد: از تعداد آثار ارسال شده ۱۵ اثر برگزیده و ۵ اثر شایسته تقدیر شدند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار