۶۵۰ نفر در روزهای اخیر توسط دانشجویان جهادگر ویزیت رایگان شدند+عکس

اردوهای جهادی بسیج دانشجویی در حاشیه شهر سنندج و پیرو اجرای گام دوم انقلاب برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی گفت: اردوی جهادی بسیج دانشجویی استان کردستان در حاشیه شهر سنندج در مناطق دوشان و ننله در عرصه های پزشکی، فرهنگی، آموزشی برگزار شد.

 

قنبری عنوان کرد: تعداد 44 نفر دانشجو در قالب 4 گروه جهادی به مدت 3 روز مشغول فعالیت در این مناطق بودند و تعداد 400 بسته فرهنگی را در این مناطق توزیع کردند.

 

وی افزود: این گروه جهادی همچنین با اهدای بسته های فرهنگی به دانش آموزان بی بضاعت، حضور تیم آموزشی و برپایی کلاس های آموزشی تقویتی برای دانش آموزان و برپایی دو کلاس کارآفرینی برای مردم در این مناطق خدمت کردند.

 

قنبری خاطرنشان کرد: همچنین این گروه ها با برپا کردن تیم پزشکی غربالگری، و بهداشت فردی 500 نفر را ویزیت پزشکی رایگان و به 150 نفر خدمات مامایی رایگان ارائه دادند.

 

وی اظهار کرد: در راستای فرامین مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم انقلاب در خصوص کارهای جهادی و رفع آسیب های اجتماعی در سطح جامعه ، گروه های جهادی به صورت مستمر در طول سال اقدامات فرهنگی،آموزشی و پزشکی خود را به مناطق کمتر برخوردار ارائه می دهند.

 

قنبری اذعان کرد: در این طرح ها مهمترین موضوع مساله محوری و مطالبه گری گروه های جهاد یمطرح است که به صورت جدی هم در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار