مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان پاسخگوی وعده‌های عملی نشده خود باشد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به گزارش خبرنگار دانشگاه ، محمد کریمی، دبیر شورای تبیین بسیج دانشجویی اصفهان طی نامه‌ای به عبدالحسینی، مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان از وی خواست تا درباره وعده‌های عملی نشده خود به دانشجویان پاسخگو باشد.


در این نامه آمده است:

سال گذشته، جمعی از دانشجویان که دغدغه آن‌ها کاستن از آلام و دغدغه‌های مردم در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... است، ضمن حضور در صدا و سیمای مرکز اصفهان و دیدار با جنابتان، درخواست مساعدت جهت ساخت برنامه‌ای در حوزه کارآفرینی از شما کردند و با استقبال و قول مساعد شما مواجه شدند.

از آن زمان، بار‌ها و بارها، نمایندگان این جریان به قسمت‌های مختلفی از سازمان صدا و سیمای مرکز اصفهان مراجعه کردند و راه‌های همکاری و مساعدت‌هایی که شما قول آن را داده بودید، بررسی کردند، اما هربار با در‌ها بسته و راه‌های ناهموار دریافت حداقل مساعدت جهت تولید برنامه‌ای با موضوع یادشده، روبه رو شدند.

تا آنجا که مورخ ۱۲ آبان ماه ۹۸ نامه‌ای مستند تنظیم و به حضورتان ارسال شد تا شکایت عدم همکاری دستگاه متبوعتان، خدمت شما اعلام شود، اما متاسفانه بازهم هیچ خبری- جز رسید دریافت نامه جریان دانشجویی- واصل نشد.

متاسفانه صدا و سیمای مرکز اصفهان، بار‌ها و بار‌ها ثابت کرده است که در انجام تکالیفش، کوتاهی و نقصِ بسیار دارد، در قضایای اخیر سهمیه بندی بنزین و اغتشاشات خیابانی اشرار و آشوب گران نیز، عدم ورود جدی و اثر گزار به این موضوع و عدم بررسی دغدغه‌های مردم از جمله گرانی کالا‌ها و پرداختن به موضوعات دست چندمی در اوج این قضایا، اثبات مجدد ناکارآمدی صداو سیمای مرکز اصفهان در پرداختن به دغدغه‌های مردم بود.

اکنون جریان دانشجویی وظیفه دارد این ضعف در عملکرد و عدم صداقت عملی در مجموعه سازمان صدا و سیمای مرکز اصفهان را با مردم شهر اصفهان در میام گذارد و پیشتازی در عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در کارآمدی و کارکرد واقعی صدا و سیما را از جنابعالی مطالبه نماید.

تحت عنایت امام عصر ارواحنا فداه، به زودی و درچارچوب قوانین جمهوری اسلامی، مطالبات جریان دانشجویی از آن سازمان در قالب تریبون آزاد در مقابل صدا و سیمای مرکز اصفهان به سمع مردم شریف اصفهان خواهد رسید.

در پایان تاکید می‌گردد، جریان دانشجویی، آزادگی خود را در مواجه با هیچ حزب و گروه و شخص و سازمانی را به هیچ بهایی به حراج نخواهد گذاشت و تا تحقق حقوق مردم، و فرامین رهبر معظم انقلاب، پیگیر این موضوعات خواهد بود. انشالله

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار